Приватна школа, Приватна школа Київ Приватная школа ціна

Натхненні досконалістю і новаціями

Профільні класи: спеціалізоване навчання в старшій школі

«Біотехнології»

«Підприємництво»

«Артмедіа»

«Архітектура і дизайн»

Профільні класи – необхідність нового часу, важлива частина нового формату навчання . Ера 7-9 класу – у всіх батьків час пошуку напрямки майбутньої діяльності своєї дитини. Дивно, але рідкісний учень сьогодні може твердо заявити про бажання отримати певну професію. Нав’язувати свою думку в вирішенні питання не варто. Необхідно враховувати об’єктивну статистику і ряд переваг дитини. Але просто враховувати недостатньо, потрібно діяти !

Виявом дії в такій ситуації стають профільні класи в старшій школі (останні 2 роки навчання). Ефективність такого навчання доведена результатами абітурієнтів, проте більшість помиляється у визначенні сутності спеціалізованої підготовки. Одні вважають, що це вивчення виключно профільних предметів, які вибрав учень. Інші думають, що програма профільного навчання складається виключно з урахуванням успішності дитини.

Профільні класи київ, приватна школа київ, профіорієнтація київ

Окремо як перше, так і друге – помилково. Чи враховується насправді все :

  • успішність і особисті переваги учня;
  • державна і профільна програма;
  • обраного ВНЗ та його особливості, практичні вимоги роботодавців в сфері.

Профільні класи формуються за окремими навчальними напрямами. Учням доводиться встигати і за загальноосвітньою програмою, і приходити на позакласні тренінги. Відмітна особливість занять в нашій школі – професійний практикум .

Профільні класи – запорука успішного вступу та бойова підготовка до складнощів дорослого життя. Учні працюють не тільки з кращими посібниками, якими ми їх забезпечуємо, але і викладачами високого класу , сучасними і розуміючими потреби майбутніх абітурієнтів.

Профільні класи для Вашої дитини.  Давайте оберемо напрямок разом?