Профільні класи

Натхненні досконалістю і новаціями

Профільні класи: спеціалізоване навчання в старшій школі

Профільні класи – необхідність нового часу, важлива частина нового формату навчання . Ера 7-9 класу – у всіх батьків час пошуку напрямки майбутньої діяльності своєї дитини. Дивно, але рідкісний учень сьогодні може твердо заявити про бажання отримати певну професію. Нав’язувати свою думку в вирішенні питання не варто. Необхідно враховувати об’єктивну статистику і ряд переваг дитини. Але просто враховувати недостатньо, потрібно діяти !

Виявом дії в такій ситуації стають профільні класи в старшій школі (останні 2 роки навчання). Ефективність такого навчання доведена результатами абітурієнтів, проте більшість помиляється у визначенні сутності спеціалізованої підготовки. Одні вважають, що це вивчення виключно профільних предметів, які вибрав учень. Інші думають, що програма профільного навчання складається виключно з урахуванням успішності дитини.

Профільні класи

Окремо як перше, так і друге – помилково. Чи враховується насправді все :

 • успішність і особисті переваги учня;
 • державна і профільна програма;
 • обраного ВНЗ та його особливості, практичні вимоги роботодавців в сфері.

Профільні класи формуються за окремими навчальними напрямами. Учням доводиться встигати і за загальноосвітньою програмою, і приходити на позакласні тренінги. Відмітна особливість занять в нашій школі професійний практикум .

Профільні класи – запорука успішного вступу та бойова підготовка до складнощів дорослого життя. Учні працюють не тільки з кращими посібниками, якими ми їх забезпечуємо, але і викладачами високого класу , сучасними і розуміючими потреби майбутніх абітурієнтів.

Дитину захоплюють природничі науки?

Ви бачите його майбутнє в медицині?

Програма профільного класу «Біотехнології» дозволить досягти поставлених цілей.

Частная школа Киев

Профільний напрямок «Біотехнології»

Навчання за профілем базується на поглибленному вивченні біології та хімії,  що дозволяє якісно підготуватися до вступу у відповідний ВНЗ. Учні систематично працюють у дослідницькій лабораторії.

В основі програми лежать  практичні і загальноосвітні заняття.

 • Авторський курс HUMAN ,  включає розділи з анатомії і фізіології людини, фармакології, психології та патопсихології, тренінги з надання першої допомоги.
 • Курс «Презентація» , який покликаний відпрацювати навички публічних виступів і презентацій, з якими доводиться мати справу будь-якій людині сьогодні. Він також вчить правильній і швидкій взаємодії з науковими роботами, їх оформленням.
 • Практикум передбачає відвідування медичних і фармакологічних закладів, серед яких лікарні, лабораторії, дослідні та діагностичні центри, наукові конференції.

Програма профілю  нашої школи нового формату передбачає вивчення теорії та щотижневі практикуми по модулях біохімії, мікробіології, гістології, анатомії і фізіології тварин і рослин.

Дитина хоче знайти своє місце в бізнесі?

Ви  бачите його директором компанії або управлінцем?

Програма профільного класу «Підприємництво» дозволить досягти поставлених на майбутнє цілей.

Частная школа Киев, Предпринемательство

Профільний напрямок «Підприємництво» нашої приватної школи 

Базується на поглибленному вивченні економіки підприємств:

 • економіку і фінанси (вчиться керувати і правильно розподіляти наявні ресурси);
 • маркетинг (освоює аналіз ринку, психологію споживача, стратегії просування і залучення клієнтів, канали просування і піару);
 • Діджитал (вивчає основи такої важливої ​​сьогодні реклами в інтернеті, вчиться створенню свого власного сайту);
 • тайм-менеджмент і проектна робота (дізнається, як можна працювати швидко і ефективно, організовувати робочий процес інших людей, працювати з CRM-системами, працювати з діаграмою Ганта);
 • право (вивчає законні основи правової діяльності підприємця, вчиться розуміти різницю між приватною ініціативою і держконтролем).

Вчаться складати власний бізнес-план, беруть участь в маркетингових і бізнес-заходах, відвідують лекції успішних підприємців і стартаперів.

Спостерігається потенціал Дали або Чапліна?

Дитині потрібно допомогти в його розкритті.

Програма профільного класу «Артмедіа» дозволить досягти поставлених на майбутнє цілей.

Частная школа Киев, Профильный класс Артмедиа

Програма профільного класу «Артмедіа»: для майбутніх  митців

Програма профільного класу «Артмедіа» – знахідка для дітей , які потребують розкриття творчого потенціалу. У звичайній школі ніхто не приділяє уваги музичності, артистичності, візуальному сприйняттю. Тим часом, багато талановитих і творчих дітей змушені через це відмовлятися від своєї сутності, вчитися і займатися тією справою, яка нав’язана суспільством, а не власним визначенням.

Програма профільного класу «Артмедіа» – унікальне рішення , коли дитина хоче творчість зробити професійним вибором. Напрямок орієнтований на дітей, які вирішили працювати в сфері кіно, телебачення, театру.

Програма профілю включає:

 • Акторська майстерність.
 • Телевізійна журналістика.
 • Ораторське мистецтво.
 • Продюсування, режисура.
 • Звукорежисура, операторська майстерність.
 • Основи монтажу, відеоблогінг.
 • Розвиток креативного мислення, зйомки відеоробіт.

Як вам такий набір? В загальноосвітній школі немає предметів, що дозволяють гідно підготуватися до роботи, яка пов’язана з реалізацією творчих навичок. Ми вирішили, що світу потрібно більше краси і блискучого таланту!

Заняття в цьому профільному класі нашої школи представляють собою суміш теорії, галасливих і цікавих практикумів за участю популярних режисерів, акторів, редакторів. У програму включено відвідування тематичних заходів та майстер-класів. Ми готуємо учнів до вступу в творчі вузи України та світу. Куратором курсу є Лариса Лебідь .

Якщо ваша дитина любить малювати, креслити, продумувати облаштування простору, варто звернути увагу на програму профільного класу «Архітектура і дизайн».

Приватна школа Київ, профільний клас Архітектура та дизайн

Програма профільного класу «Архітектура та дизайн»: для творців міст

Програма профільного класу «Архітектура та дизайн» – рішення для тих, хто любить креслення і малювання , вміє завдяки простим матеріалам будь-який простір перетворити в стильний інтер’єр. Цей напрямок допоможе майбутнім абітурієнтам реалізувати себе в таких професіях як містобудування, ландшафтний і інтер’єрний дизайн, оформлення вітрин і магазинів, живопис.

Програма дозволяє розвинути просторове бачення і креативність – якраз те, що потрібно архітекторові, арт-директору, дизайнеру.

Учні осягають в рамках курсах такі сфери:

 • Архітектура . Програма курсу включає історію та теорію, просторове проектування, практикуми по кресленнях і моделювання, вивчення техніки подачі проекту.
 • Дизайн . Курс розбитий на три юніта, кожен з яких присвячений предметного, ландшафтному та інтер’єрного дизайну.
 • Мистецтво . Програма побудована так, що дитина вивчає історію мистецтв, знайомиться з правилами композиції, практикується в графіці і живописі.

Максимум, що передбачено шкільної програмою – це уроки простого, що не академічного малюнка, поверхневий введення в креслення.

Заняття в даному профільному класі нашої школи представляють собою мікс теорії і практики. Все, що прикладне, потребує максимальної кількості практичних занять під наглядом і за участю професіоналів . І ми це забезпечуємо! Наша школа і її профільні класи готують учнів до вступу у ВНЗ України та світу на архітектурні та дизайнерські спеціальності.

Давайте визначимо профільний клас для Вашої дитини разом?

  ДОДАТКОВІ ПРЕДМЕТИ

  Викладачі школы