Щоб записатися в приватну школу Mainstream School, заповніть форму нижче.
Або зв’яжіться з нами за телефоном: +38 (050) 972-22-43

Перед тим як записатися в приватну школу, слід відвідати її та познайомитися з педагогами. З-поміж значної кількості платних навчальних закладів важливо заздалегідь вибрати той, у якому вашій дитині буде цікаво і комфортно. Адже запис у приватну школу – важливе рішення як для батьків, так і для дитини. Програма та цінності, досвід педагогів та їхнє ставлення до школярів – все це впливає на якість навчання, а також на розвиток і загальний добробут дитини у майбутньому.

Ми розуміємо, як важливо для вас відчути атмосферу школи та з’ясувати, чи відповідає вона потребам та цінностям вашої сім’ї. Огляд під час першого візиту дозволяє отримати перше враження про освітній заклад та його колектив, оцінити рівень взаємодії спеціалістів з батьками. Педагогіка партнерства допомагає нам організовувати ефективний освітній процес. На основі такого підходу будується співпраця викладачів з батьками. Зворотній зв’язок завжди допомагає нам бути найкращими наставниками для школярів.

Відвідавши школу, можна оцінити зручність її розташування, умови навчання, наявність необхідних ресурсів. Під час знайомства з директором і вчителями батьки та діти можуть задати будь-які питання стосовно навчальних методик, новітніх програм, позашкільних заходів та профорієнтації.

Наше завдання, щоб наші учні отримували кращу турботу і підтримку, щоб вони відчували себе щасливими і безпечними тут і, отже, могли процвітати і досягати успіхів. Ваша заявка – перший крок до того, щоб забезпечити краще майбутнє дитині.

Записатися!

Більше 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою

І Ваша дитина може бути в їх числі!

  Як записатися у школу та познайомитися з колективом?

  Школа нового формату Mainstream School відкрила запис дітей до школи у 2024/2025 рр. Наразі ви можете записати свою дитину як до початкової, так і до середньої чи старшої ланки.

  Запрошуємо вас на персональну консультацію, знайомство з програмою, вчителями та учнями. Дитина може відвідати пробний урок або прийти на огляд школи з вами.

  Чому важливо відвідати заклад разом з дитиною до початку навчання?

  • Ви познайомитеся з вчителями.
  • Дізнаєтеся більше про програму, зокрема про додаткові дисципліни.
  • Переконаєтеся у хороших умовах, відмінній якості підручників, канцелярії, меблів і обладнання.
  • Відчуєте атмосферу школи, після чого зможете щодня з легкістю та радістю відпускати дитину на уроки.
  • Майбутній учень буде позитивно налаштований на початок навчання та важливі у його житті зміни, якщо перед цим побачить все на власні очі та обговорить це з вами.

  Запис учнів до приватної школи Mainstream School – це перший крок до перспективного майбутнього дітей. Залиште заявку на сайті, якщо бажаєте отримати безкоштовну консультацію директора. Щоб записати в школу свою дитину чи задати додаткові питання, телефонуйте за номером +38 (050) 972-22-43.

  Наше завдання, щоб наші учні отримували кращу турботу і підтримку, щоб вони відчували себе щасливими і безпечними тут і, отже, могли процвітати і досягати успіхів. Ваша заявка – перший крок до того, щоб забезпечити краще майбутнє дитині.

  Записатися!

  ВІДГУКИ БАТЬКІВ

  Записатися у школу

  “Сучасний темп і рівень життя пред’являє все більш високі вимоги до молодих людей, які вступають у доросле життя.
  Ми, батьки – це бачимо і бажаючи кращого нашим дітям, віддаємо їх в престижні школи, чекаючи в подальшому високого рівня освіти.
  Три роки навчання мого сина в середніх класах однієї з найпрестижніших шкіл Києва прямий тому доказ. Протирання штанів, розчарування і купа втраченого часу.
  У 8 класі ми перейшли до школи – “Mainstream School” – освіта для майбутнього.
  Зараз Микита вчитися в 9 класі, у відмінній атмосфері.
  У школі працюють прекрасні викладачі, з якими ніколи не виникало проблем в спілкуванні і розумінні матеріалу. В нашій школі постійно ведеться пошук нових форм роботи з дітьми.
  Маючи досвід навчання сина в середньо освітній школі,
  я тепер рекомендую своїм знайомим саме цю школу, під керівництвом директора Оксани Поенко.
  Пояснюю чому:
  1. Чітка і грамотна методика організації навчального процесу.
  2. Учень має постійний контак з вчителями і отримує максимум інформації на уроці.
  3. Класи складаються з маленької групи дітей.
  4. Можливість серйозно займатися тим, що дійсно цікавить дитини.
  5. Мати повну підтримку у школи і заглиблюватися в конкретні предмети.
  6. Шанобливе і коректне ставлення вчителів, дає можливість підлітку відчути себе дорослим і відповідальним.
  Величезне спасибі директору Оксані Поенко і всім Вчителям!
  Чекаємо нових друзів в нашій школі!”


  Тменова Нонна, мама учня 9-го класу
  Приватна школа, Приватна школа Київ Приватная школа ціна

  Хотілося б написати кілька слів про школу Mainstream. Наш син перейшов в школу в середині року свого восьмого класу. Школа приємно здивувала своїм підходом і гнучкістю: і можливістю прийняти дитину серед навчального року, з іншої країни і зовсім розрізненим рівнем знань, і індивідуальним підходом до дітей. Класи маленькі, дітям приділяють величезну частку уваги за урок. Прекрасний викладацький склад. Дуже важливий момент: як вчителі формують урок. Утримати увагу старшокласників, а тим більше, зацікавити їх і закохати в предмет, практично нереально. Така трансформація сталася у сина з історією, завдяки відмінному вчителю. Знання з математики істотно виросли і зміцніли. Дисциплінарний підхід на уроках української літератури і мови зробив неймовірне: все вірші обов’язкової програми вчаться)). Величезна увага приділяється пошуку майбутньої професії через проходження тестувань: керівництво школи підходить до вибору методів тестування з усією відповідальністю. І взагалі, діалог керівник школи – батьки йде відкрито і шанобливо. Нас чують і прислухаються. Дуже приємно, коли питання про розвиток твоєї дитини розділяє ще й команда професіоналів. Мені часто ставлять запитання друзі і просять розповісти враження про школу. І що дивно, наступне питання досить частий – «Може, перевести свою дитину в таку школу?» Я рада що в житті нашого сина трапилася ця школа. І це не порожні слова: йому довелося повчиться у двох хороших «типових» гімназіях Києва і в державній школі у Варшаві. Нам є з чим порівняти) Дякую Mainstream за таку чудову можливість. Будь ласка, зберігайте свою індивідуальність і залишайтеся такими ж!


  Прокопец Ольга, мама учня 10го класу
  Дивитися більше відгуків