Заповніть форму або зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті.

Наше завдання, щоб наші учні отримували кращу турботу і підтримку, щоб вони відчували себе щасливими і безпечними тут і, отже, могли процвітати і досягати успіхів. Ваша заявка – перший крок до того, щоб забезпечити краще майбутнє дитині.

Записатися!

Более 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою

І Ваша дитина може бути в їх числі!

  ВІДГУКИ БАТЬКІВ

  Записатися у школу
  “Сучасний темп і рівень життя пред’являє все більш високі вимоги до молодих людей, які вступають у доросле життя.
  Ми, батьки – це бачимо і бажаючи кращого нашим дітям, віддаємо їх в престижні школи, чекаючи в подальшому високого рівня освіти.
  Три роки навчання мого сина в середніх класах однієї з найпрестижніших шкіл Києва прямий тому доказ. Протирання штанів, розчарування і купа втраченого часу.
  У 8 класі ми перейшли до школи – “Mainstream School” – освіта для майбутнього.
  Зараз Микита вчитися в 9 класі, у відмінній атмосфері.
  У школі працюють прекрасні викладачі, з якими ніколи не виникало проблем в спілкуванні і розумінні матеріалу. В нашій школі постійно ведеться пошук нових форм роботи з дітьми.
  Маючи досвід навчання сина в середньо освітній школі,
  я тепер рекомендую своїм знайомим саме цю школу, під керівництвом директора Оксани Поенко.
  Пояснюю чому:
  1. Чітка і грамотна методика організації навчального процесу.
  2. Учень має постійний контак з вчителями і отримує максимум інформації на уроці.
  3. Класи складаються з маленької групи дітей.
  4. Можливість серйозно займатися тим, що дійсно цікавить дитини.
  5. Мати повну підтримку у школи і заглиблюватися в конкретні предмети.
  6. Шанобливе і коректне ставлення вчителів, дає можливість підлітку відчути себе дорослим і відповідальним.
  Величезне спасибі директору Оксані Поенко і всім Вчителям!
  Чекаємо нових друзів в нашій школі!”


  Тменова Нонна, мама учня 9-го класу
  Записатися у школу

  Хотілося б написати кілька слів про школу Mainstream. Наш син перейшов в школу в середині року свого восьмого класу. Школа приємно здивувала своїм підходом і гнучкістю: і можливістю прийняти дитину серед навчального року, з іншої країни і зовсім розрізненим рівнем знань, і індивідуальним підходом до дітей. Класи маленькі, дітям приділяють величезну частку уваги за урок. Прекрасний викладацький склад. Дуже важливий момент: як вчителі формують урок. Утримати увагу старшокласників, а тим більше, зацікавити їх і закохати в предмет, практично нереально. Така трансформація сталася у сина з історією, завдяки відмінному вчителю. Знання з математики істотно виросли і зміцніли. Дисциплінарний підхід на уроках української літератури і мови зробив неймовірне: все вірші обов’язкової програми вчаться)). Величезна увага приділяється пошуку майбутньої професії через проходження тестувань: керівництво школи підходить до вибору методів тестування з усією відповідальністю. І взагалі, діалог керівник школи – батьки йде відкрито і шанобливо. Нас чують і прислухаються. Дуже приємно, коли питання про розвиток твоєї дитини розділяє ще й команда професіоналів. Мені часто ставлять запитання друзі і просять розповісти враження про школу. І що дивно, наступне питання досить частий – «Може, перевести свою дитину в таку школу?» Я рада що в житті нашого сина трапилася ця школа. І це не порожні слова: йому довелося повчиться у двох хороших «типових» гімназіях Києва і в державній школі у Варшаві. Нам є з чим порівняти) Дякую Mainstream за таку чудову можливість. Будь ласка, зберігайте свою індивідуальність і залишайтеся такими ж!


  Прокопец Ольга, мама учня 10го класу
  Дивитися більше відгуків