Project Description

Приходь зі своєю улюбленою книжкою на літературне читання в «Mainstream School»

З самого дитинства любов до читання прищеплюється завдяки старанням батьків. Адже в сучасному світі технологій дитина, швидше за все, вибере мультики або гру на телефоні, ніж паперову книгу. Саме тому мами і тата намагаються з усіх сил привернути дитину до читання казок, віршів. А вже в школі завдання підтримки інтересу дітей до книги лягає на плечі вчителів .

Читання – це саме та діяльність, яка ніколи не вийде з моди, але чомусь з кожним роком читаючої молоді стає все менше. Ми знаємо, як залучити дітей до цього заняття.

Літературне читання – це час, коли учні нашої школи мають можливість читати книги не тільки обумовлених державними стандартами, а й ті твори, які їм подобаються і які їх розвивають.

Літературне читання

Ми розуміємо, що поки дитина не відчує себе залученим в історію, не перенесеться в події, що відбуваються в книзі, він не зможе з інтересом ставитися до процесу читання. Тому на літературному читанні ми даємо свободу вибору книг, емоціями від прочитання яких, він захоче поділитися з ровесниками.

Обговорення прочитаного дає можливість обмінюватися думками, обговорювати, аналізувати зміст книги. Адже наскільки приємніше обговорити змагання Гаррі в «Кубку Вогню» або жалісну кінцівку «Винні зірки». Тут у дітей будуть зовсім інші емоції, ніж на стандартному уроці української літератури.

Щоб урізноманітнити заняття з читання, ми організовуємо відвідування щорічної книжкової виставки Мистецького Арсеналу, де хлопці вибирають книги, які хотіли б читати протягом навчального року. Це вже стало доброю традицією нашої школи .

Наших хлопців фразою: «Які враження від останньої прочитаної книги?» не збентежило! Завдяки літературного читання в «Mainstream School» вони поповнили список улюбленої літератури, поспілкувалися з однолітками і провели час з користю. А для нас це є найвищою подякою.

Ввести читання книг в тренди серед молоді? Немає проблем! Головне, знайти правильний підхід до цього заняття.

Записаться у школу

Чи хочете, щоб Ваш дитина вчилася в Сполучених Штатах Америки ?

По закінченню школи учень може отримати подвійний атестат України і США