Project Description

«Mainstream School» – з овременного школа англійської, німецької, французької та іспанської мов

Як ви думаєте, скільки є дійсно успішних людей, які не знають хоча б однієї іноземної мови? Напевно, одиниці. На сьогоднішній день без іноземних мов в своєму розкладі не обійдеться будь-яка школа. Проблема тільки в якості тих знань, які діти отримують, вивчаючи мову 2 рази в тиждень в групі, що складається з 5-7 чоловік.

Навчання англійської та німецької, французької або іспанської (на вибір) мови в школі «Mainstream School» – це простий і швидкий спосіб попрощатися зі страхом сказати « щось не те »і можливість нарешті переглянути улюблені зарубіжні серіали в оригінальній озвучці.

У дитинстві дитина, не докладаючи великих зусиль, як губка «вбирає» знання. Саме в цей період необхідно закласти інтелектуальний фундамент на все життя. Ні, не обов’язково завантажувати дитя, як ослика, і відправляти його на 5 секцій і додаткових занять в день. Головне, щоб ці знання приходили максимально комфортно для нього самого.

Іноземні мови

Що для цього необхідно? По-перше, адекватний графік занять, на яких дитина зможе приймати інформацію від учителя, що не позіхаючи і не засинаючи від утоми. Іноді якість занять набагато важливіше, ніж кількість.

По-друге, заняття, як з носіями мови, так і з україномовними викладачами. Наша школа надає таку можливість, тому для хлопців заняття будуть проходити максимально комфортно і зрозуміло.

По-третє, навчання в невеликих групах, щоб можна було, не соромлячись перепитати, якщо щось незрозуміло, і бути впевненим, що на уроці обов’язково запитають. Адже учнів мало, і сховатися від того, хто питається погляду вчителя не вийде.

У сучасних школах вивчення англійської, німецької, французької або іспанської мов відбувається в легкій і доступній формі: з використанням аудіо та відеотехніки, сучасних методик вивчення іноземної мови. Завдяки цій дитині прищеплюється бажання вивчати мови.

Ставайте поліглотами разом з «Mainstream School»!

Записаться у школу

Чи хочете, щоб Ваш дитина вчилася в Сполучених Штатах Америки ?

По закінченню школи учень може отримати подвійний атестат України і США