Вступ до школи2024-04-10T11:22:31+03:00

ЯК ЗАПИСАТИСЯ В ШКОЛУ ПРИВАТНОГО ТИПУ?

Завітайте до Mainstream School та отримайте безкоштовний пробний день навчання. А також індивідуальне знайомство з вчителями та адміністрацією. Для цього потрібно залишити свої контактні дані трішки нижче на нашому сайті.

Однією із найважливіших подій у житті кожної дитини є вступ до школи. Якість шкільної освіти визначає перспективи учня. Важливу роль відіграє атмосфера освітнього закладу, кваліфікація вчителів, їхнє ставлення до своєї роботи та до кожного школяра. Батьки, котрі серйозно підійшли до вибору школи, дають своїм дітям величезну цінність – можливість розвиватися за рахунок здобутих глибоких знань та унікальних навиків.

Приватний заклад має безліч переваг порівняно із державним. Це і рівень підготовки педагогів, і сучасні методи навчання та виховання, і технічна база, і об’єм додаткової інформації, яку діти отримують на уроках і додаткових заняттях. Якщо ви вирішили записатися в школу, враховуйте наступні критерії при виборі приватної школи.

 • Атестат державного зразка, охоплення усіх обов’язкових навчальних дисциплін, і не тільки. Адже ваша дитина не повинна обмежуватися стандартною шкільною програмою.
 • Об’єм навчальних груп. Щоб кожен міг отримати відповіді на свої запитання та проявити себе, десять учнів – максимальна кількість для однієї групи. Це дуже важливо при записі дітей в школу в 2024 р.
 • Можливість вступу до закордонного ВНЗ. Деякі школи навіть пропонують супровід при навчанні у іншій країні.
 • Наявність документів на право провадження освітньої діяльності – статут школи, ліцензія і інші матеріали, що підтверджують офіційну роботу закладу.

Бажаєте отримати безкоштовну консультацію директора, відвідати школу?

Ми запрошуємо вас на персональну консультацію в школі, знайомство з програмою, вчиталями та учнями

  НАБІР 1-4 КЛАСИ

  НАБІР 8-11 КЛАСИ

  Вступ до школи 2024. Чому варто обрати саме приватну школу нового формату Mainstream School?

  Приватна школа Mainstream School відкрила запис в школу на 2024 рік. У нас працюють вчителі, що приймають участь у програмах «Вчитель року». Більше 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою, і такі результати пояснюються різними причинами.

  • Готуємо дітей до відмінного складання ЗНО.
  • Допомагаємо зі вступом у закордонні ВНЗ, видаємо подвійні атестати України і США.
  • Формуємо навчальні групи до 7 осіб.
  • Організовуємо позашкільні заходи, квести, екскурсії.
  • При записі дітей в школу в 2024 році враховуйте, що у вартість навчання входять навчальні матеріали – підручники і канцелярія.

  Ми розуміємо, як важливо не просто навчити дитину основам певних дисциплін, але й підготувати до самостійного дорослого життя. У школі Mainstream School педагоги фокусують свою увагу на всебічному розвитку кожного учня, оцінюють прогрес без порівняння із іншими дітьми, сприяють перемогам на олімпіадах і різноманітних конкурсах. Щоб записати в школу свою дитину, телефонуйте за номером +38 (050) 972-22-43.

  ЯКІ ПЕРЕВАГИ ВИ ОТРИМУЄТЕ

  Більше 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою

  І Ваша дитина може бути серед них!

   Приватна школа, Приватна школа Київ Приватная школа ціна

   НОВИНИ ШКОЛИ

   Шкільне життя, цікаві події, яскраві моменти і дозвілля

   Go to Top