Вартість навчання в приватній школі Mainstream School включає

Все більша кількість свідомих батьків, зацікавлених у якісній освіті для своїх дітей, обирають платні школи. Ціна може здаватися високою – однак лише на перший погляд. Якщо врахувати, скільки неофіційних витрат передбачає навчання у державному освітньому закладі столиці, вартість приватної школи не така вже й велика. Важлива відмінність – у суму входить все, що знадобиться дитині.

Загальна вартість навчання у приватній школі Mainstream School, що розташована у Печерську (Київ), становить 165 тис. грн на рік, тобто 15,5 тис. грн на місяць. Раз на рік сплачується організаційний внесок у розмірі 10 000 грн. Після оплати учень отримує доступ до всього, що необхідно для якісного навчального процесу у приватній школі. Ціна навчання у Mainstream School включає:

  • складання міжнародного іспиту з англійської мови РЕТ (Preliminary English Test) на базі школи у дев’ятому класі;
  • вивчення англійської мови з викладачами школи HANSA (Канада, Торонто) у дистанційному форматі;
  • необхідні навчальні посібники та матеріали, підручники і навіть зошити та ручки;
  • додаткові заняття у другій половині дня з 1-го по 7-й клас;
  • навчання у профільних класах старшої школи на вибір школяра, а саме «Архітектура і дизайн», «Підприємництво», «Біотехнології» та «Програмування»;
  • профорієнтаційну програму з визначення майбутньої професії
  • навчальні екскурсії та різноманітні позашкільні заходи, організовані школою у Києві;
  • і, звісно, навчання у викладачів, які належать до найкращих вчителів Києва.

Настільки багато можливостей, мотивації до навчання та розвитку у комфортних умовах може дати лише приватна школа. Вартість є цілком обґрунтованою, оскільки школа нового формату готує дітей не лише до щасливого і забезпеченого життя, але і до ЗНО. Близько половини школярів закінчують школу з відзнакою. В рамках додаткової програми учні можуть отримати подвійний атестат України і США, вибирають профільні дисципліни та навчаються за індивідуальним графіком.

Чому навчання у приватній школі дає кращі результати?

У школі нового формату Mainstream School, що знаходиться у Печерському районі Києва, поважають особистість кожного учня. Серед переваг навчання у приватній школі порівняно із державною варто виділити ключові.

 • Спеціальні проєкти. Наприклад, у нас це формування навичок соціального та емоційного інтелекту та дослідницький майданчик STEM.
 • Серйозний підхід до вивчення іноземних мов. Окрім англійської це німецька, французька, іспанська.
 • Педагоги готують учнів до вступу у вітчизняні та закордонні навчальні заклади.
 • Профорієнтація та унікальні дисципліни, що рідко практикується у звичайних школах.
 • Потужні навчальні платформи для дистанційного навчання, завдяки яким діти можуть вчитися з будь-якої точки планети не лише на словах.
 • Якісне харчування та можливість вибрати раціон залежно від уподобань та особливостей здоров’я.

Якщо вас цікавить передусім не скільки коштує приватна школа, а те, як у ній будуть навчати та ставитися до дітей, записуйтеся у школу Mainstream School (Київ, Печерськ).

ВІДГУКИ БАТЬКІВ

Приватна школа, Приватна школа Київ Приватная школа ціна

Хотілося б написати кілька слів про Mainstream School . Наш син перейшов в школу в середині року свого восьмого класу. Школа приємно здивувала своїм підходом і гнучкістю: і можливістю прийняти дитину серед навчального року, з іншої країни і зовсім розрізненим рівнем знань з предметів, і індивідуальним підходом до дітей. Класи маленькі, дітям приділяють величезну частку уваги за урок. Прекрасний викладацький склад . Дуже важливий момент: як вчителі формують урок. Утримати увагу старшокласників, а тим більше зацікавити їх і закохати в предмет – практично нереально. Така трансформація сталася у сина з історією, завдяки відмінному вчителю . Знання з математики істотно виросли і зміцніли. Дисциплінарний підхід на уроках української літератури і мови зробив неймовірне: все вірші обов’язкової програми вчаться 🙂 Величезна увага приділяється пошуку майбутньої професії через проходження тестувань: керівництво школи підходить до вибору методів тестування з усією відповідальністю. І взагалі, діалог керівник школи – батьки йде відкрито і шанобливо. Нас чують і прислухаються. Дуже приємно, коли питання про розвиток твоєї дитини розділяє ще й команда професіоналів . Мені часто ставлять запитання друзі і просять розповісти враження про школі . І що дивно, наступне питання досить частий – «Може, перевести свою дитину в таку школу ?» Я рада, що в житті нашого сина трапилася Mainstream School . І це не порожні слова: йому довелося повчиться у двох хороших «типових» гімназіях Києва і в державній школі у Варшаві. Нам є з чим порівняти 🙂 Спасибі Mainstream School за таку чудову можливість. Будь ласка, зберігайте свою індивідуальність і залишайтеся такими ж!


Прокопець Ольга, мама учня 10го класу
Вартість

“Сучасний темп і рівень життя пред’являє все більш високі вимоги до молодих людей, які вступають у доросле життя.
Ми, батьки, це бачимо і, бажаючи кращого нашим дітям, віддаємо їх в престижні школи, чекаючи в подальшому високого рівня освіти.
Три роки навчання мого сина в середніх класах однієї з найпрестижніших шкіл Києва – прямий тому доказ. Протирання штанів, розчарування і купа втраченого часу.
У 8 класі ми перейшли в школу – “Mainstream School” – освіта для майбутнього .
Зараз Микита навчається в 9 класі, у відмінній атмосфері.
У школі працюють прекрасні викладачі , з якими ніколи не виникало проблем в спілкуванні і розумінні матеріалу. В нашій школі постійно ведеться пошук нових форм роботи з дітьми.
Маючи досвід навчання сина в середньо освітній школі,
я тепер рекомендую своїм знайомим саме цю школу, під керівництвом директора Оксани Поенко .
Пояснюю чому:
1. Чітка і грамотна методика організації навчального процесу.
2. Учень має постійний контакт з учителями і отримує максимум інформації на уроці.
3. Класи складаються з маленьких груп дітей.
4. Можливість серйозно займатися тим, що дійсно цікавить дитини .
5. Мати повну підтримку у школи та заглиблюватися в конкретні предмети .
6. Шанобливе і коректне ставлення вчителів , дає можливість підлітку відчути себе дорослим і відповідальним.
Величезне спасибі директору Оксані Поенко і всім Вчителям!
Чекаємо нових друзів в нашій школі!


Тменова Нонна, мама учня 9-го класу