Вартість навчання у школі включає:

Якість пропонованого навчання завжди позначається на результатах. Наші випускники в 30-50% випадках закінчують школу з відзнакою. При цьому вони дійсно знаходять глибокі знання, що дозволяють отримати їм подвійний атестат України і США. Можливість вибору профільних предметів , індивідуальний графік і максимум уваги від вчителя – такі переваги занять з нашими спеціалистами.

Викладачі нашої школи здатні вмотивовувати дітей до навчання, захоплюючи своїм предметом.

ВІДГУКИ БАТЬКІВ

Вартість

Хотілося б написати кілька слів про Mainstream School . Наш син перейшов в школу в середині року свого восьмого класу. Школа приємно здивувала своїм підходом і гнучкістю: і можливістю прийняти дитину серед навчального року, з іншої країни і зовсім розрізненим рівнем знань з предметів, і індивідуальним підходом до дітей. Класи маленькі, дітям приділяють величезну частку уваги за урок. Прекрасний викладацький склад . Дуже важливий момент: як вчителі формують урок. Утримати увагу старшокласників, а тим більше зацікавити їх і закохати в предмет – практично нереально. Така трансформація сталася у сина з історією, завдяки відмінному вчителю . Знання з математики істотно виросли і зміцніли. Дисциплінарний підхід на уроках української літератури і мови зробив неймовірне: все вірші обов’язкової програми вчаться 🙂 Величезна увага приділяється пошуку майбутньої професії через проходження тестувань: керівництво школи підходить до вибору методів тестування з усією відповідальністю. І взагалі, діалог керівник школи – батьки йде відкрито і шанобливо. Нас чують і прислухаються. Дуже приємно, коли питання про розвиток твоєї дитини розділяє ще й команда професіоналів . Мені часто ставлять запитання друзі і просять розповісти враження про школі . І що дивно, наступне питання досить частий – «Може, перевести свою дитину в таку школу ?» Я рада, що в житті нашого сина трапилася Mainstream School . І це не порожні слова: йому довелося повчиться у двох хороших «типових» гімназіях Києва і в державній школі у Варшаві. Нам є з чим порівняти 🙂 Спасибі Mainstream School за таку чудову можливість. Будь ласка, зберігайте свою індивідуальність і залишайтеся такими ж!


Прокопець Ольга, мама учня 10го класу
Вартість

“Сучасний темп і рівень життя пред’являє все більш високі вимоги до молодих людей, які вступають у доросле життя.
Ми, батьки, це бачимо і, бажаючи кращого нашим дітям, віддаємо їх в престижні школи, чекаючи в подальшому високого рівня освіти.
Три роки навчання мого сина в середніх класах однієї з найпрестижніших шкіл Києва – прямий тому доказ. Протирання штанів, розчарування і купа втраченого часу.
У 8 класі ми перейшли в школу – “Mainstream School” – освіта для майбутнього .
Зараз Микита навчається в 9 класі, у відмінній атмосфері.
У школі працюють прекрасні викладачі , з якими ніколи не виникало проблем в спілкуванні і розумінні матеріалу. В нашій школі постійно ведеться пошук нових форм роботи з дітьми.
Маючи досвід навчання сина в середньо освітній школі,
я тепер рекомендую своїм знайомим саме цю школу, під керівництвом директора Оксани Поенко .
Пояснюю чому:
1. Чітка і грамотна методика організації навчального процесу.
2. Учень має постійний контакт з учителями і отримує максимум інформації на уроці.
3. Класи складаються з маленьких груп дітей.
4. Можливість серйозно займатися тим, що дійсно цікавить дитини .
5. Мати повну підтримку у школи та заглиблюватися в конкретні предмети .
6. Шанобливе і коректне ставлення вчителів , дає можливість підлітку відчути себе дорослим і відповідальним.
Величезне спасибі директору Оксані Поенко і всім Вчителям!
Чекаємо нових друзів в нашій школі!


Тменова Нонна, мама учня 9-го класу
Вартість

Обираючи  навчальний заклад для своєї дитини, Ви багато в чому визначаєте його майбутнє.

Школа нового формату Mainstream School стане відмінним стартом для майбутніх успіхів Вашої дитини.