Набір в 1-й-4-й класи 2024 н.р.

Ви можете попередньо залишити заявку на нашому сайті, домовитись про особисту консультацію та екскурсію по школі


Приватна школа нового формату Mainstream School щороку проводить набір в 1-й-4-й класи. Ми розуміємо, що перші чотири роки навчання у школі багато в чому визначають життя людини. Зі вступом до освітнього закладу змінюється соціальний статус маленької особистості. Розширення кола спілкування, новий режим дня, домашні завдання та прагнення порадувати батьків відмінними результатами – все це може призводити до стресу і нівелювати бажання вчитися.

У приватній школі Mainstream School проходить реєстрація в перший клас. Навчання у початкових класах тут здійснюється без психологічного навантаження. Значну увагу наші педагоги приділяють адаптації дитини до нового і дуже важливого етапу життя. Ми не змушуємо дітей виконувати однотипні завдання та змагатися між собою за найвищі оцінки чи похвалу. Кожен школяр для нас – унікальний і по-своєму обдарований. Наші учні, в тому числі найменші, щоранку збираються до школи в гарному настрої та без умовлянь батьків.

Навчання в початковій школі охоплює період з 1-го по 4-й клас. В цей період активно розвивається пам’ять, уява, мовлення, мислення, емоційна сфера. Дуже важливо сформувати в молодшого школяра уміння самостійно здобувати знання та вчитися, при цьому не заважати іграм та веселощам, характерним для цього віку.

Бажаєте дізнатись більше? Залиште заявку і ми звяжемось з вами щоб відповісти на всі ваші питання

  Приватна початкова школа Mainstream School

  Попередній запис у школу Mainstream School можна здійснити онлайн. Кожна дитина, що навчається у нас, успішно засвоює шкільну програму, не зважаючи на карантин, графік роботи батьків чи інші обставини, що можуть завадити відвідуванню занять. Ви зможете поєднувати навчання офлайн та дистанційні уроки.

  Вчителі нашої приватної школи приділяють учням-початківцям особливу увагу, враховуючи те, що найменшим школярам важливо сповна насолоджуватися дитинством, мати достатньо простору для розвитку. Головні завдання педагогів – допомагати молодшим школярам переключати свою увагу, зосереджуватися на виконанні цікавих завдань, а також прищеплювати їм любов до школи і до навчання загалом.

  • Розвиваємо пізнавальну мотивацію дитини у віці, коли вона ще максимально відкрита для нових знань, звичок та умінь.
  • Об’єктивно аналізуємо динаміку успіхів дитини у порівнянні із її попередніми досягненнями, а не із результатами однокласників.
  • Концентруємо увагу кожного учня на тому, що цікаво саме йому, допомагаючи зрозуміти свої нахили та в ранньому віці розкрити свої таланти.
  • Забезпечуємо збалансоване харчування у вигляді смачних і поживних обідів.

  Ми поєднуємо традиційне навчання із інноваційними методами та сучасними технологіями, пропонуючи на вибір додаткові заняття і розвиваючі заходи. Щоб записатися в школу в перший клас, зателефонуйте за номером +38 (050) 972-22-43 або залиште заявку на сайті.

  0
  35% учнів – переможці олімпіад
  0
  100% – наявність позитивної навчальної динаміки
  0
  100% підвищення мотивації до навчання
  0
  100% здача ЗНО з найвищими балами

  Вартість навчання включає:

  • оплату праці кваліфікованих педагогів і обслуговуючого персоналу;
  • всі необхідні навчальні посібники та матеріали;
  • всі додаткові занаяття для 1-7х класів, які організовані в закладі у другу половину дня;
  • навчання у профільних класах старшої школи (9-11 класи): Архітектура і дизайн, Підприємництво, Біотехнології та АртМедіа;
  • навчальні екскурсії та заходи, які проводяться школою в межах Києва;

  Якість пропонованого навчання завжди позначається на результатах. Наші випускники в 30-50% випадках закінчують школу з відзнакою. При цьому вони дійсно знаходять глибокі знання, що дозволяють отримати їм подвійний атестат України і США. Можливість вибору профільних предметів , індивідуальний графік і максимум уваги від вчителя – такі переваги занять з нашими спеціалистами .

  Викладачі нашої школи здатні вмотивовувати дітей до навчання, захоплюючи своїм предметом. Ми поважаємо особистість кожної дитини.
  .

  Бажаєте відвідати школу та особисто поспілкуватися з вчителями чи учнями? Залиште заявку і ми звяжемось з вами