Набір в школу 5-7 клас 2024 н.р.

Ви можете попередньо залишити заявку на нашому сайті, домовитись про особисту консультацію та екскурсію по школі


Приватна школа Mainstream School проводить набір в школу у 5-7 клас. Навчання у п’ятому класі – це час адаптації дитини до нових правил і вимог, пристосування до іншого темпу навчання, вирішення складніших завдань. Підвищення рівня відповідальності, збільшення кількості навчальних дисциплін, зміна середовища та соціального статусу – все це впливає на емоційний стан учня. Часто такі зміни призводять до поганих оцінок, проблем із поведінкою чи просто змушують дитину закритися у собі.

Щоб зберегти фізичне і психічне здоров’я дітей у кризовий період, слід уважно ставитися до їхніх потреб і побажань, зокрема допомагати учням, успішність яких різко знижується після четвертого класу. Доброзичлива атмосфера в школі відіграє важливу роль у гармонійному розвитку школярів. Набір в 5 клас 2021-2022 розпочато, і у вас є можливість влаштувати свою дитину у престижну приватну школу, забронювавши місце онлайн.

Перехід від молодшого шкільного віку до підліткового супроводжується проблемами у навчальній діяльності, спілкуванні з батьками та однолітками тільки у тому випадку, якщо педагоги не приділяють належну увагу персональним особливостям, потребам дітей. У приватному навчальному закладі Mainstream School визнається і підтримується індивідуальність кожного учня.

Бажаєте дізнатись більше? Залиште заявку і ми звяжемось з вами щоб відповісти на всі ваші питання

  Чому варто обрати саме приватну школу Mainstream School?

  Ми організовуємо набір в школу у 5-7 клас. Також ви можете записати свою дитину до нас у будь-якому шкільному віці – від дошкільної підготовки до 11 класу. Батьки довіряють нам та надають перевагу саме нашому освітньому закладу, адже тут є всі умови для підготовки юної особистості до дорослого життя у сучасних умовах.

  • Готуємо до відмінного складання ЗНО.
  • Організовуємо цікаві позашкільні заходи за оригінальними сценаріями.
  • Підвищуємо шанси на отримання призових місць на олімпіадах.
  • Забезпечуємо дистанційний батьківський моніторинг оцінок – за допомогою електронного журналу.
  • Приділяємо особливу увагу вивченню перспективних дисциплін, зокрема, програмування та IT.
  • Допомагаємо обрати справу свого життя.
  • Забезпечуємо підручниками та канцелярією.

  Навчання відбувається у малих групах – до 7 чоловік. Це також сприятливо впливає на успішність кожного учня.

  Щоб дізнатися більше про набір в 5-7 класи 2021-2022 в школах приватного типу, зверніться до нас за номером +38 (050) 972-22-43 або залиште заявку на сайті.

  0
  35% учнів – переможці олімпіад
  0
  100% – наявність позитивної навчальної динаміки
  0
  100% підвищення мотивації до навчання
  0
  100% здача ЗНО з найвищими балами

  Вартість навчання включає:

  • оплату праці кваліфікованих педагогів і обслуговуючого персоналу;
  • всі необхідні навчальні посібники та матеріали;
  • всі додаткові занаяття для 1-7х класів, які організовані в закладі у другу половину дня;
  • навчання у профільних класах старшої школи (9-11 класи): Архітектура і дизайн, Підприємництво, Біотехнології та АртМедіа;
  • навчальні екскурсії та заходи, які проводяться школою в межах Києва;

  Якість пропонованого навчання завжди позначається на результатах. Наші випускники в 30-50% випадках закінчують школу з відзнакою. При цьому вони дійсно знаходять глибокі знання, що дозволяють отримати їм подвійний атестат України і США. Можливість вибору профільних предметів , індивідуальний графік і максимум уваги від вчителя – такі переваги занять з нашими спеціалистами .

  Викладачі нашої школи здатні вмотивовувати дітей до навчання, захоплюючи своїм предметом. Ми поважаємо особистість кожної дитини.
  .

  Бажаєте відвідати школу та особисто поспілкуватися з вчителями чи учнями? Залиште заявку і ми звяжемось з вами