ВІДГУКИ ПРО ПРИВАТНУ ШКОЛУ MAINSTREAM SCHOOL. ЩО ДУМАЮТЬ БАТЬКИ?

Відгуки

Перед вступом я звісно ж читала відгуки про приватну школу Mainstream School. А зараз напишу свій.

“Сучасний темп і рівень життя пред’являє все більш високі вимоги до молодих людей, які вступають у доросле життя.
Ми, батьки, це бачимо і, бажаючи кращого нашим дітям, віддаємо їх в престижні школи, чекаючи в подальшому високого рівня освіти.
Три роки навчання мого сина в середніх класах однієї з найпрестижніших шкіл Києва – прямий тому доказ. Протирання штанів, розчарування і купа втраченого часу.
У 8 класі ми перейшли в школу – “Mainstream School” – освіта для майбутнього.
Зараз Микита навчається в 9 класі, у відмінній атмосфері.
У школі працюють прекрасні викладачі , з якими ніколи не виникало проблем в спілкуванні і розумінні матеріалу. В нашій школі постійно ведеться пошук нових форм роботи з дітьми.
Маючи досвід навчання сина в загальноосвітній школі, я тепер рекомендую своїм знайомим саме школу Mainstream School , під керівництвом директора Оксани Поенко .
Пояснюю чому:
1. Чітка і грамотна методика організації навчального процесу.
2. Учень має постійний контакт з вчителями і отримує максимум інформації на уроці.
3. Класи складаються з маленької групи дітей.
4. Можливість серйозно займатися тим, що дійсно цікавить дитини .
5. Мати повну підтримку у школи і заглиблюватися в конкретні предмети.
6. Шанобливе і коректне ставлення вчителів , дає можливість підлітку відчути себе дорослим і відповідальним.
Величезне спасибі директору Оксані Поенко і всім Вчителям!
Чекаємо нових друзів в нашій школі!


Нонна Тменова, мама учня 9 класу
Приватна школа, Приватна школа Київ Приватная школа ціна

Хотілося б написати кілька слів про школі Mainstream School .

Наш син перейшов в школу в середині року свого восьмого класу. Школа приємно здивувала своїм підходом і гнучкістю: і можливістю прийняти дитину серед навчального року, з іншої країни і зовсім розрізненим рівнем знань з предметів, а також дійсно індивідуальним підходом до дітей. Класи маленькі, дітям приділяють величезну частку уваги за урок. Прекрасний викладацький склад . Дуже важливий момент: як вчителі формують урок. Утримати увагу старшокласників, а тим більше, зацікавити їх і закохати в предмет, практично нереально. Така трансформація сталася у сина з історією, завдяки відмінному вчителю . Знання з математики істотно виросли і зміцніли. Дисциплінарний підхід на уроках української літератури і мови зробив неймовірне: все вірші обов’язкової програми вчаться 🙂 Величезна увага приділяється пошуку майбутньої професії через проходження тестувань: керівництво школи підходить до вибору методів тестування з усією відповідальністю. І взагалі, діалог керівник школи – батьки йде відкрито і шанобливо. Нас чують і прислухаються. Дуже приємно, коли питання про розвиток твоєї дитини розділяє ще й команда професіоналів . Мені часто ставлять запитання друзі і просять розповісти враження про школу. І що дивно, наступне питання досить частий: «Може, перевести свою дитину в таку школу?» Я рада, що в житті нашого сина трапилася Mainstream School . І це не порожні слова: йому довелося повчиться у двох хороших «типових» гімназіях Києва і в державній школі у Варшаві. Нам є з чим порівняти 🙂 Спасибі Mainstream School за таку чудову можливість. Будь ласка, зберігайте свою індивідуальність і залишайтеся такими ж!


Прокопец Ольга, мама учня 10 класу
Відгуки

Син прокидається вранці зі словами: “мамо, в мене болить голова”, “мені погано”, “можна я залишуся вдома”, “не хочу до школи”? Знайомо? Все це протягом восьми років чула і я. Ми так звикли, що школа, як справжня любов, одна на все життя, що допоки всі ці негативні слова, відчуття та емоції не досягли критичної маси, активних рухів чомусь годі було й робити. Ще сто років тому Олександр Грін казав, що діти все вчаться, вчаться, і ніколи не почнуть жити. Але альтернатива існує, і ось мій син вже два роки у команді Mainstream School, школі, яка не тільки “готує до життя”, а ще й дає можливість жити, проживати кожен навчальний день із задоволенням та інтересом. Більш того ми можемо сміливо казати про досягнуте і планувати майбутнє. Тепер ми позбулися щоденного стресу від організації навчання, який раніше супроводжував і який боляче було бачити (і чути!). Чи реально стати призером етапу Всеукраїнської олімпіади? Скласти на відмінно іспити державної підсумкової атестації? А чи реально ходити до школи з задоволенням? Так, реально! Завдяки дружній та надихаючій команді Mainstream School, якій ми вдячні за зміну насамперед способа мислення щодо шкільної освіти. Змінюйтесь і ви!


Марія Аронова, мама учня 11 класу
Відгуки

Проект Mainstream School – це дійсно прорив в педагогіці і новий підхід до системи навчання. Хочу сказати щире і величезне СПАСИБІ викладачам за те, що вони допомагають реалізуватися моїй дитині як особистості і сприяють розвитку сильних сторін і індивідуальності мого сина. За два роки навчання мій син став більш відповідальним за свої вчинки, сміливим у прийнятті рішень і наполегливою в реалізації поставлених цілей. Дякую Оксану Миколаївну та весь колектив нашої школи Mainstream School за їх терпіння, мудрість, силу і сміливість і хочу побажати, щоб очі Ваших учнів завжди горіли інтересом і бажанням вчитися!


Марія В. Войцеховська
Відгуки

14 причин для відвідування школи « Mainstream School » мого 14-річного сина

 • З моменту приходу в школу « Mainstream School » в нашій родині ще жодного разу не звучало питання:« Ти зробив уроки? ». У сина з’явилася мотивація вчитися і робити домашні завдання.
 • В школу не йде, а біжить із задоволенням, радістю і хорошим настроєм. Що для нас дуже важливо! Якщо раніше дитина шукав кожну можливість, щоб прогуляти школу, то зараз, прогул – в його очах – поганий тон, щоб, не дай бог, пропустити школу. «Мама, давай швидше лікуватися, я не хочу розболітися застудою, інакше я пропущу цікавий урок».
 • Кожен викладач – реально закоханий у свій предмет, при цьому поважає свого учня, мотивуючий, що знаходить в дитині ту, «кнопку», яка відповідає за бажання вивчати і пізнавати саме його предмет. І так – з кожним предметом! < Li>
 • Кожен викладач – Особистість, Друг, Наставник, Співрозмовник. «Мама, як же багато вони знають, які ж вони цікаві люди! »
 • Буквально після першого-другого заняття дитина закохався в нелюбимі предмети: «Виявляється, я люблю біологію, фізику, хімію, і мені стала цікава алгебра, хоча раніше, в іншій школі, це були самі нудні і ненависні мені предмети. Я там читав книги і мене ніхто не чіпав ». (Зараз по нелюбимим предметів він сам (!) Захотів брати участь в олімпіаді)
 • Програма навчання виходить за рамки шкільних підручників. Кожна тема пропонується на вивчення всіма, існуючими в 21 столітті доступними способами.
 • Довірливі стосунки з викладачами . «Уявляєш, вони мене поважають і навіть звертаються до мене на« ви »!»
 • Камерна атмосфера в школі. «Мама, там ніхто нестямно не кричить на перервах!»
 • Індивідуальний підхід і глибокий рівень вивчення предметів.
 • Щаслива дитина!
 • У нашій родині зникли конфлікти і сварки через навчання.
 • У нас більше немає репетиторів з німецької, французької та англійської мов! Тому що тепер іноземні мови з поглибленим рівнем викладання він вивчає в школі. І взагалі у нас більше немає репетиторів! Репетиторів по нелюбимим предметів, які приходили вечорами повторно пояснювати те, що було на уроці в школі і разом робити домашні завдання.
 • З’явилося більше вільного часу для хобі, інших гуртків і секцій, які цікаві підлітку.
 • Мій син став самостійним і відповідальним. Він сам склав мети, плани на майбутнє . У нього поступово з’явилося усвідомлення того, навіщо потрібна школа. Mainstream School закохала мого сина в сам процес пізнання, від якого він отримує задоволення. «У колишню школу я ходив заради друзів, щоб поспілкуватися, поговорити. Зараз я ходжу до школи, щоб вчитися. Вчитися з задоволенням!»)

Іванна Слабошпицька

Поділіться своїми враженнями від Mainstream School

і отримайте приємний бонус від школи!