Project Description

Методика Lions Quest в освіті – позитивний розвиток вашої дитини

Вам здається, що з кожним роком молодь стає все гірше? Що в їх роки ви не дозволяли собі такої поведінки і т.д.? Зараз з’явилася чудова можливість взяти участь в соціальному житті своїх дітей і відкрити для себе педагогіку партнерства .

У 1984 році в світі з’явилася нова програма освіти під назвою: «Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття» з метою позитивного розвитку молоді. На сьогоднішній день програма Lions Quest використовується в більш ніж 98 країнах світу, і Україна в тому числі.

Якщо коротко описати суть даної методики, то Lions Quest – це серія освітніх програм, які навчають дітей у віці від 5 до 18 років необхідним навичкам, знанням про те, як вирости здоровим, незалежним від алкоголю і наркотиків, успішним, активним і впевненим у собі молодою людиною.

Програма Lions Quest

Що вам варто знати про освіту по Lions Quest?

Програма розвиває вміння і навички в наступних чотирьох головних сферах:

  • Відповідальність (розуміння своєї життєвої мети і прийняття важливих рішень, здатність вести переговори).
  • Зрілі судження (вміння протистояти негативному впливу і поганим звичкам).
  • Повага до інших (емпатія і прийняття інших людей такими, якими вони є; прийняття законів соціального життя).
  • Самодисципліна (самостійна постановка задач і рефлексія).

Ми думаємо, що кожному з батьків буде приємно бачити такі якості у своєму чаді. Таким чином, Lions Quest в освіту школярів охоплює найважливіші сфери суспільного життя і спрямована на розвиток соціального інтелекту.

У сучасному житті школа повинна давати щось більше, ніж завчені відповіді на банальні питання. Вона повинна розкривати особистість учня і готувати його до дорослого життя.

Ми маємо можливість щодня впливати на життя учнів. Працюючи з сім’ями і суспільством, ми можемо допомогти молодим людям стати успішними громадянами світу. Наші діти – це майбутнє планети, тому саме від нас залежить, яким ми його побачимо!

Записаться у школу

Чи хочете, щоб Ваш дитина вчилася в Сполучених Штатах Америки ?

По закінченню школи учень може отримати подвійний атестат України і США