Якщо ваша дитина любить малювати, креслити, продумувати облаштування простору, варто звернути увагу на програму профільного класу «Архітектура і дизайн».

Профільний клас архутектура і дизайн, профорієнтація, приватна школа в києві, ціна, записатись

Програма профільного класу «Архітектура та дизайн»: для творців міст

Програма профільного класу «Архітектура та дизайн» – рішення для тих, хто любить креслення і малювання , вміє завдяки простим матеріалам будь-який простір перетворити в стильний інтер’єр. Цей напрямок допоможе майбутнім абітурієнтам реалізувати себе в таких професіях як містобудування, ландшафтний і інтер’єрний дизайн, оформлення вітрин і магазинів, живопис.

Програма дозволяє розвинути просторове бачення і креативність – якраз те, що потрібно архітекторові, арт-директору, дизайнеру.

Учні осягають в рамках курсах такі сфери:

  • Архітектура . Програма курсу включає історію та теорію, просторове проектування, практикуми по кресленнях і моделювання, вивчення техніки подачі проекту.
  • Дизайн . Курс розбитий на три юніта, кожен з яких присвячений предметного, ландшафтному та інтер’єрного дизайну.
  • Мистецтво . Програма побудована так, що дитина вивчає історію мистецтв, знайомиться з правилами композиції, практикується в графіці і живописі.

Максимум, що передбачено шкільної програмою – це уроки простого, що не академічного малюнка, поверхневий введення в креслення.

Заняття в даному профільному класі нашої школи представляють собою мікс теорії і практики. Все, що прикладне, потребує максимальної кількості практичних занять під наглядом і за участю професіоналів . І ми це забезпечуємо! Наша школа і її профільні класи готують учнів до вступу у ВНЗ України та світу на архітектурні та дизайнерські спеціальності.

Профільні класи для Вашої дитини.  Давайте оберемо напрямок разом?