Спостерігається потенціал Дали або Чапліна? Дитині потрібно допомогти в його розкритті. Програма профільного класу «Артмедіа» дозволить досягти поставлених на майбутнє цілей.

Профільний клас Артмедіа, профорієнтація, приватна школа в Києві

Програма профільного класу «Артмедіа»: для майбутніх  митців

Програма профільного класу «Артмедіа» – знахідка для дітей , які потребують розкриття творчого потенціалу. У звичайній школі ніхто не приділяє уваги музичності, артистичності, візуальному сприйняттю. Тим часом, багато талановитих і творчих дітей змушені через це відмовлятися від своєї сутності, вчитися і займатися тією справою, яка нав’язана суспільством, а не власним визначенням.

Програма профільного класу «Артмедіа» – унікальне рішення , коли дитина хоче творчість зробити професійним вибором. Напрямок орієнтований на дітей, які вирішили працювати в сфері кіно, телебачення, театру.

Програма профілю включає:

  • Акторська майстерність.
  • Телевізійна журналістика.
  • Ораторське мистецтво.
  • Продюсування, режисура.
  • Звукорежисура, операторська майстерність.
  • Основи монтажу, відеоблогінг.
  • Розвиток креативного мислення, зйомки відеоробіт.

Як вам такий набір? В загальноосвітній школі немає предметів, що дозволяють гідно підготуватися до роботи, яка пов’язана з реалізацією творчих навичок. Ми вирішили, що світу потрібно більше краси і блискучого таланту!

Заняття в цьому профільному класі нашої школи представляють собою суміш теорії, галасливих і цікавих практикумів за участю популярних режисерів, акторів, редакторів. У програму включено відвідування тематичних заходів та майстер-класів. Ми готуємо учнів до вступу в творчі вузи України та світу. Куратором курсу є Лариса Лебідь .

Профільні класи для Вашої дитини.  Давайте оберемо напрямок разом?