Набір в школу 8-11 клас 2024 н.р.

Ви можете попередньо залишити заявку на нашому сайті, домовитись про особисту консультацію та екскурсію по школі


Приватна школа нового формату Mainstream School проводить набір в 8-11 класи. Якщо раніше ваша дитина навчалася у звичайному загальноосвітньому закладі і якість отриманих знань та навичок вас не влаштовувала, прийшов час змінити середовище її розвитку на краще.

Часто до нас звертаються родини, які переїхали у нове місто, або ж просто з певних причин хочуть змінити одну приватну школу на іншу. Перехід пройде максимально легко, адже ми знаємо, як адаптувати учня до нових обставин.

Часто діти у віці 12-17 років не встигають за шкільною програмою, рівень успішності знижується, що непокоїть батьків. У цій ситуації батьки та педагоги повинні бути заодно, підтримуючи починання підлітка та спрямовуючи його енергію у потрібне русло. Ви можете здійснити запис у школу в 8 клас, довіривши розвиток цілісної особистості вашої дитини досвідченим вчителям.

Підлітковий вік – проміжний період між дитинством і зрілістю. В цей час людина самовизначається, обирає професію та власний життєвий шлях. І щоб перші кроки до повної самостійності були вдалими, потрібно приділяти максимум уваги навчанню дитини, розширенню кола її інтересів та соціалізації. Приватна школа – ідеальне місце, де підліток отримуватиме велику кількість цінних знань та корисних навичок, не відірваних від реального життя.

Бажаєте дізнатись більше? Залиште заявку і ми звяжемось з вами щоб відповісти на всі ваші питання

  Переваги навчання у 8-11 класах у приватній школі Mainstream School

  У приватній школі Mainstream School проводиться набір в 9 клас 2020-2021. Дитина може вступити до нашого освітнього закладу у будь-якому шкільному віці. Кваліфікація наших педагогів підтверджується позитивними відгуками батьків, а досягнення учнів обумовлені рядом причин.

  • Займаємося профорієнтацією, допомагаємо дітям обрати справу свого життя.
  • Розширюємо світогляд дітей, організовуємо різні заходи, екскурсії та уроки у незвичному форматі, чим зацікавлюємо учнів та викликаємо живий інтерес до навчальної програми.
  • Фокусуємося на формуванні у кожного учня емоційної зрілості, особистості, яка почуває себе впевнено та незалежно.
  • Дітям у підлітковому віці як ніколи важливо спілкуватися із однолітками. При цьому не менш вагому роль відіграє якісний зворотній зв’язок від вчителів, наставників. Ми формуємо навчальні групи до 7 осіб, що покращує рівень засвоєння знань та робить освітній процес більш комфортним для кожного школяра.

  Набір в школу 9 клас розпочато. Щоб встигнути записати свою дитину, телефонуйте за номером +38 (050) 972-22-43 чи залишайте заявку на сайті.

  0
  35% учнів – переможці олімпіад
  0
  100% – наявність позитивної навчальної динаміки
  0
  100% підвищення мотивації до навчання
  0
  100% здача ЗНО з найвищими балами

  Вартість навчання включає:

  • оплату праці кваліфікованих педагогів і обслуговуючого персоналу;
  • всі необхідні навчальні посібники та матеріали;
  • всі додаткові занаяття для 1-7х класів, які організовані в закладі у другу половину дня;
  • навчання у профільних класах старшої школи (9-11 класи): Архітектура і дизайн, Підприємництво, Біотехнології та АртМедіа;
  • навчальні екскурсії та заходи, які проводяться школою в межах Києва;

  Якість пропонованого навчання завжди позначається на результатах. Наші випускники в 30-50% випадках закінчують школу з відзнакою. При цьому вони дійсно знаходять глибокі знання, що дозволяють отримати їм подвійний атестат України і США. Можливість вибору профільних предметів , індивідуальний графік і максимум уваги від вчителя – такі переваги занять з нашими спеціалистами .

  Викладачі нашої школи здатні вмотивовувати дітей до навчання, захоплюючи своїм предметом. Ми поважаємо особистість кожної дитини.
  .

  Бажаєте відвідати школу та особисто поспілкуватися з вчителями чи учнями? Залиште заявку і ми звяжемось з вами