Project Description

STEM-освіта дітей – ключ до успішного майбутнього

Згадайте шкільні уроки фізики або алгебри: сувора вчителька чекає від 32 чоловік в класі дива у вигляді ідеального пізнання теми інтегралів, а все чого чекають учні – якнайшвидшого закінчення уроку і можливості видихнути, бо не викликали до дошки. Хотіли б ви, щоб ваші діти відчули на собі цей момент, коли розуміння теми ще не настав, а вже потрібно писати контрольну? На щастя, у сучасних дітей є альтернатива!

STEM-освіта – це сучасний освітній феномен, метою якого є підвищення якості розуміння учнями дисциплін , що відносяться до науки, технологій, інженерії та математики. Кінцева мета даної програми: підготовка учнів до більш ефективному застосуванню отриманих знань і підвищенню STEM-компетенції.

Завдяки STEM-модулів, ми перетворюємо нудні і часто незрозумілі уроки з фізики, хімії та математики в захоплюючий процес. Завдяки цій програмі діти з учнів перетворюються в дослідників і відкривають нові грані раніше незрозумілих наук. Цікава і креативна подача складних аспектів механіки, електрики, молекулярної фізики та хімії формує нове покоління науково-технічної еліти.

STEM

Завдяки STEM-підходу в освіті діти зможуть зрозуміти логіку і взаємозв’язок явищ, що відбуваються, не вчити природничі науки за темами, а побачити взаємозв’язок між ними і вивчити світ як систему. Тепер ваша дитина не буде нудьгувати на нецікавих уроках, де дають «сухі» знання, а зможе відразу включитися в науково-технічна творчість.

Чому ми використовуємо STEM-програму в освітньому процесі?

Оскільки наша школа орієнтована на освіту за типом американських шкіл, ми не могли залишити без уваги дану програму. STEM на сьогоднішній день – це одне з найактуальніших і прикладних напрямків навчання. У США передбачені спеціальні гранти і стипендії для учнів на даному напрямку, а кращим учням гарантовані робочі місця в солідних фірмах і організаціях і відповідні високі зарплати.

Саме тому ми взяли на себе відповідальність за знання та навички ваших дітей в сфері природничих наук, технології, інженерії та математики. STEM-освіта школярів – ключовий етап у догляді від шкільних стандартів навчання і вирішальний крок назустріч прогресивному майбутньому.

Не дарма директор Освітньої коаліції США Джеймс Браун сказав, що майбутнє за STEM, оскільки тут все професії майбутнього. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була конкурентоспроможний і міг займатися дійсно потрібної професією не тільки в нашій країні, а й за кордоном, то напрямок STEM – це саме те, що вам потрібно.

Записаться у школу

Чи хочете, щоб Ваш дитина вчилася в Сполучених Штатах Америки ?

По закінченню школи учень може отримати подвійний атестат України і США