Приватна школа, Приватна школа Київ Приватная школа ціна

Натхненні досконалістю та інноваціями

Ми пропонуємо широкий спектр високоякісних навчальних та позакласних заходів

У чому особливість платної приватної школи
«Mainstream School»?

Школа «Mainstream School» була заснована в жовтні 2016 року. Метою створення навчального закладу була потреба в якісній освіті для власних дітей. Школа з’явилася як альтернатива державній, і за роки роботи з дітьми можна з упевненістю сказати, що навчання в приватній школі нового формату має свої переваги. А збільшення кількості учнів в 10 разів говорить про те, що позитивні сторони такого освіти очевидні !

Освіта в школі орієнтована в першу чергу на якість навчання і підготовку учня. Рівень освіти дитини відповідає не тільки вимогам державних стандартів, а й обов’язковим потребам сучасної людини – здатності до самостійного і гармонійному розвитку, самонавчання і самоорганізації.

Більшість викладачів є частиною команди з самого заснування  приватної школи. Вчителі мають досвід із сучасними методиками викладання, а також з повагою ставляться до особистості дитини. Завдяки невеликій кількості учнів в групах, до кожної дитини дотримується індивідуальний підхід. Постійно зростаючий педагогічний колектив школи щороку визначає області, де можна поліпшити свою роботу і вдосконалюватися.

Всі активності, методи викладання, дозвілля дітей та активність кожного вчителя можна побачити на офіційних сторінках у соціальних мережах

https://www.facebook.com/MainstreamSchoolFutureEducation/

https://www.instagram.com/mainstreamschool/

https://msschool.com.ua/about-us/

Місія школи: створення особливого ​​освітнього та соціального середовища, де визнається і підтримується індивідуальність кожного учня. Ми за відкритість і чесність у відносинах. В нашій школі створена атмосфера допитливості та доброзичливості.
Ми не поділяємо учнів за соціальним статусом, добробуту, мови та конфесії, а звертаємо увагу тільки на їх персональні якості та здібності. Ми використовуємо виключно оригінальні сценарії і програми, реалізуючи завдання навчання, виховання і розвитку. Для нас кожна дитина – унікальна. Ми – за внутрішню свободу особистості, яка неможлива без поваги свободи оточуючих. Діти приходять до школи за освітою. Освіта для нас – безумовна цінність і ми, як експерти в цій галузі, допомагаємо її здобути.

Записатись на консультацію
0
35% учнів – переможці олімпіад
0
100% – наявність позитивної навчальної динаміки
0
100% підвищення мотивації до навчання
0
100% здача ЗНО з найвищими балами

ДОДАТКОВІ ПРЕДМЕТИ

Вчителі школи