Mainstream School іде на канікули зі святковим настроєм, адже незабаром Хелловін!

І хоча це західне свято дійшло до нас скоріше в форматі тематичної вечірки, ніж справжнього фестивалю, ми вчимося дивитися глибше та розкривати несподівані грані подій!

Чи далекий Хелловін від українських традицій?

Стародавні кельти, що жили на території сучасної Великобританії, ділили рік на дві частини – світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (в кінці жовтня), у кельтів починалися гучні гуляння – Самайн, що передували Новому року. Кельти вважали, що їх головний бог – Сонце, потрапляє в полон на весь зимовий період до князя тьми і головного володаря царства мертвих – Самайну.

Жахливо цікаві канікули в Mainstream Shcool!

Після прийняття християнства в IX столітті Самайн перетворився на День всіх святих. А ніч перед цим святом англійською мовою звучить як «All Hallow’s Eve» і, скоротивши, ми й отримуємо назву Halloween. Саме Хелловін зберіг деякі язичницькі традиції – в тому числі маскарад, що у свої часи повинен був відлякувати злих духів, які потрапляли до світу живих.

Жахливо цікаві канікули в Mainstream Shcool!

Хелловін та День всіх святих – це час згадування померлих, час ворожінь, час, коли найбільше хочеться вірити в вічне життя, час таємний.

А ми в Mainstream School любимо розкривати таємниці історії. Чекаємо на тебе, аби разом досліджувати не тільки простір світу, але й час!

Жахливо цікаві канікули в Mainstream Shcool!