У новий тиждень – із започаткування традиції в Mainstream School, а саме Mainstream Survival Quest!

20 квітня в Україні відзначається День Довкілля. В цей день ми вирішили не саджати, а вирощувати. Вирощувати в наших учнях любов до природи, адже увага до навколишнього світу – це повага до себе, своїх друзів та оточуючих. І водночас ми здобули навички виживання у дикому середовищі. Як це вдалось реалізувати? Два слова – спортивний туризм!

приватна школа Київ, частная школа Киев

Смуга перешкод, перша медична допомога, фільтрація води, встановлення намету, тематичні вікторини – це неповний перелік завдань, які стояли перед нашими учнями.

Чи вони впорались? Без сумніву! До того ж отримали задоволення незалежно від кінцевого результату.

Наш квест на виживання об’єднує, а не ділить учасників за віком чи статтю. Тому учні різних класів, нарешті, роззнайомилися один з одним та відчули себе однією командою!

частная школа Киев, приватна школа Київ

Наші відважні та справедливі вчителі в цей день взяли на себе обов’язки супроводу та вимірювання часу проходження етапів змагань. Чи треба казати (але ми скажемо?), що кращих суддів та команди підтримки годі й шукати?

приватна школа Київ, частная школа Киев

З цього моменту Mainstream Survival Quest – це традиція, яка впроваджує цінності нашої приватної школи в життя кожного учня!

Виживи за будь-яку ціну з Mainstream School!

приватна школа Київ, частная школа Киев