Дошкільна підготовка дітей: до школи із базовими знаннями та уміннями

Ви можете попередньо залишити заявку на нашому сайті, домовитись про особисту консультацію та екскурсію по школі


Якісна дошкільна підготовка визначає те, наскільки комфортно учень буде почувати себе у першому класі, як швидко знайде друзів та проявить свої таланти. Не всі батьки довіряють цю справу спеціалістам. Та навіть якщо у вас є досить багато вільного часу, педагогічна освіта чи просто велике бажання самостійно дати дитині базові знання, не варто позбавляти дитину можливості підготуватися до школи разом із однолітками, під наглядом досвідчених педагогів.

Виділяють два головні аспекти готовності до шкільного життя – фізична та психологічна. Остання, у свою чергу, складається із трьох елементів – соціальна готовність, інтелектуальна та емоційна. У більшості випадків дошкільна підготовка дітей до школи у домашніх умовах обмежується розвитком інтелектуальної сфери. Часто батьки вчать дитину читати, писати, малювати, рахувати, однак забувають про найважливіше – уміння спілкуватися, самостійно вирішувати певні прості завдання, бути відповідальним та в міру посидючим.

Лише в оточенні однолітків дитина зможе повною мірою проявити себе, із цікавістю виконувати різні завдання, допомагати іншим та ділитися власними емоціями, думками. Підготовка дошкільників до навчання у школі може бути веселою та захоплюючою, якщо поряд – такі ж діти, а також мудрі наставники, які без надмірної суворості можуть забезпечити дисципліну на заняттях.

Бажаєте дізнатись більше? Залиште заявку і ми звяжемось з вами щоб відповісти на всі ваші питання

  Курс «Підготовка до школи» від Mainstream School

  Ми розвиваємо найменших на курсі «Підготовка до школи». Головна мета педагогів – полегшення адаптації до шкільного навчання. Дошкільнята, що готуються на наших заняттях, не перевтомлюються, при цьому здобувають достатньо знань, засвоюють важливі навички, що допомагають їм проявити свою успішність вже у першому класі.

  Досить часто діагностика підготовки до школи дошкільників показує, що дитина із різних причин ще не готова до навчання у школі. На нашому курсі майбутній учень отримує необхідний для вступу до першого класу набір умінь в оптимальних для даного віку умовах.

  • Навчання відбувається у формі гри.
  • В програму курсу входять заняття із математики, логіки, комунікації, читання, підготовки руки до письма.
  • Розвиваємо кмітливість і мовлення, вчимо висловлювати власні думки та аргументувати їх.
  • Підготовка до раннього вивчення англійської мови, часткове ознайомлення із мистецтвом.

  Дошкільне навчання і підготовку до школи можна розпочинати із 3-4 років. У цьому віці тривалість кожного заняття триває лише 30 хвилин, а для учнів 5-6 років – до 50 хвилин.

  Багато свіжого повітря, активне дозвілля, розвиваючі ігри та інтерактивні заняття – все це створює ідеальну атмосферу для раннього розвитку дитини та її підготовки до школи. Щоб записатися на курс, зв’яжіться із спеціалістом Mainstream School за номером +38 (050) 972-22-43 чи заповніть форму на сайті.

  0
  35% учнів – переможці олімпіад
  0
  100% – наявність позитивної навчальної динаміки
  0
  100% підвищення мотивації до навчання
  0
  100% здача ЗНО з найвищими балами

  Вартість навчання включає:

  • оплату праці кваліфікованих педагогів і обслуговуючого персоналу;
  • всі необхідні навчальні посібники та матеріали;
  • всі додаткові занаяття для 1-7х класів, які організовані в закладі у другу половину дня;
  • навчання у профільних класах старшої школи (9-11 класи): Архітектура і дизайн, Підприємництво, Біотехнології та АртМедіа;
  • навчальні екскурсії та заходи, які проводяться школою в межах Києва;

  Якість пропонованого навчання завжди позначається на результатах. Наші випускники в 30-50% випадках закінчують школу з відзнакою. При цьому вони дійсно знаходять глибокі знання, що дозволяють отримати їм подвійний атестат України і США. Можливість вибору профільних предметів , індивідуальний графік і максимум уваги від вчителя – такі переваги занять з нашими спеціалистами.

  Владачі нашої школи здатні вмотивовувати дітей до навчання, захоплюючи своїм предметом. Ми поважаємо особистість кожної дитини.

  Бажаєте відвідати школу та особисто поспілкуватися з вчителями чи учнями? Залиште заявку і ми звяжемось з вами