Хочемо познайомити вас із новим членом команди та франчайзі нашої приватної школи – Наталією Козар, яка буде опікуватися Mainstream School у Броварах!

Вважаємо, найкраще надати слово безпосередньо Наталії:

«Я постійно навчаюся, досліджую та аналізую, оскільки, погодьтеся, люди та світ – безкінечно цікаві та не менш стрімкі в своєму розвитку та змінах.

Люблю спілкуватися, малювати та вигадувати казки з дітьми. Захоплююся дослідженням сучасної дитячої літератури та співпрацюю з видавництвами, а тому, звичайно, не проходжу повз книжки – прекрасні і змістом і малюнками.

Я вірю в сучасних діток, у їх потенціал та унікальність їх особистостей. Ми всі знаємо, що в кожної дитини є потреби: в любові, в повазі, в просторі для розвитку – не тільки в комфортній та безпечній території, а й в атмосфері доброзичливості та теплоти, в надихаючому та мотивуючому спілкуванні.

Розуміння цього дорослими – і є запорукою щастя та успіху дітей».

Козар Наталія

Інформаційна довідка:

Наталія Козар – франчайзі Mainstream School, відкриває школу нового формату в Броварах.

Наталія закінчила Київський національний університет технологій та дизайну за спеціальністю “конструктор-технолог”, Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “психологія” та Київський Гештальт Університет за спеціальністю “гуманістичний підхід в психологічній роботі з дітьми та сім’ями”.

Наталія має 10-річний досвід практичного психолога та виховує двох синів-близнюків.

Ми щиро вітаємо Наталію та віримо у плідну співпрацю!