Сьогодні ми продовжуємо знайомитися з учителями молодших класів Mainstream School та їх підходами до навчання!

Тетяна Містюк розповідає про свої методики та завдання як учителя.

Шукаєте першого вчителя? Ви його знайшли!

Актуальною для мене є теорія конструктивізму Жана Піаже, швейцарського психолога і філософа, фундаментом якої є активне навчання.

У своїй роботі з дітьми я застосовую комплексний підхід, тобто інтегроване навчання.

На мій погляд, інтегроване навчання, дає можливості учням застосувати знання, уміння і навички, активності та ставлення, що належать до різних навчальних предметів, практично розв’язувати проблему, активно взаємодіяти, а також мотивує учнів до аналітично-оцінювального мислення. Крім того, комплексний підхід сприяє створенню в учнів цілісного уявлення про предмет, явище.

Шукаєте першого вчителя? Ви його знайшли!

Прикладом інтегрованого навчання є тематичне навчання, яке я практикую.

Проаналізую тематичний день на тему «Вода», який я проводила з учнями третього класу.

Це був активний навчальний процес. Діти працювали в групах. Через взаємодію між собою, особистий досвід, вирішення проблемних питань з використанням різних ресурсів та видів діяльності, встановлення зв’язків між дисциплінами, застосування вмінь і навичок з різних предметів в учнів сформувалося більш глибоке розуміння про воду. Також вони набували навички висувати гіпотези, робити дослідження, зіставляти, аналізувати, оцінювати, робити висновки. Варто зазначити, що зміст теми «Вода» та завдання є актуальними, реалістичними. У дітей формувалося вміння бачити взаємозв’язки всіх аспектів життя, що, зрештою, стане звичкою, яка буде допомагати учням протягом усього їхнього життя.

Отже, моїм завданням є створювати навчальне середовище, яке підтримує активне навчання дітей.

Шукаєте першого вчителя? Ви його знайшли!

Якщо ви шукаєте вчителя, який створить фундамент для подальшого розвитку вашої дитини, тоді ми чекаємо вас у нашій приватній школі Mainstream!