Школа із поглибленим вивченням фізики і математики чи інших наук

У Києві є не одна школа із поглибленим вивченням математики. Серед спеціалізованих освітніх закладів варто виділити також ті, у яких діти вивчають додаткові матеріали з фізики, гуманітарних дисциплін. Зокрема, у школах для майбутніх підприємців і управлінців особливу увагу приділяють вивченню іноземних мов. В сучасному світі корисно на професійному рівні володіти програмуванням та IT.

Поглиблене вивчення психології, риторики та інших наук, про які навіть не йде мова у звичайних школах, допомагає школярам у дорослому житті вирішувати важливі проблеми, чітко формулювати свою думку і доводити її, керувати власними емоціями і в цілому змінювати світ на краще, бути автором свого життя.

Можливість максимально індивідуального підходу до кожного учня – особливість саме приватних шкіл із поглибленим вивченням фізики і математики та ін. Адже в більшості державних аналогів шкіл класи переповнені, вчителі занадто навантажені роботою. Надмірний шум у класі призводить до погіршення уваги школярів. У поєднанні ці фактори можуть стати на заваді досконалому вивченню наук, котрі важливі для дитини.

частная школа Киев, приватна школа Київ

Переваги поглибленого вивчення навчальної дисципліни

Головним критерієм вибору школи є підхід до дітей. Якщо школяр почувається у шкільних стінах у безпеці, комфортно та затишно, отже, у нього є всі умови для швидкого засвоєння нових знань, здобуття цінних умінь та засвоєння важливих навичок. Чому вузька спеціалізація освітнього закладу чи просто наявність секцій і гуртків є таким важливим фактором для майбутнього школярів?

  • Поглиблене навчання математики у Києві чи іншому місті України допоможе здобути престижну і високооплачувану професію. Це саме можна сказати про ряд інших популярних навчальних дисциплін.
  • Батькам не потрібно шукати репетиторів чи займатися із дитиною вдома самостійно. Вдосконалити знання із певного предмету у даному випадку може вчитель.
  • Високий рівень знань – те, що потрібно для перемоги у олімпіадах та конкурсах.
  • Досить часто лише випускники спеціалізованих шкіл та закладів із малими навчальними групами можуть отримувати вищу освіту закордоном.

Школа нового формату Mainstream School проводить навчання у малих групах. Завдяки тому, що у кожному класі навчається не більше семи осіб, кожен учень має можливість отримати поглиблені знання із будь-якої дисципліни. Якщо у дитини є нахил до математики, історії чи іншої науки, вчителі зможуть вчасно помітити це та вдосконалити знання і навички школяра.

Більше 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою

І Ваша дитина може бути серед них!