Що таке «індивідуальний підхід» та навіщо він потрібен учням і вчителям?

Якщо ви цікавитесь (а оскільки ви читаєте ці рядки, то цікавитесь, без сумніву) або вже є частиною колективу нашої приватної школи, то, безперечно, знаєте, що індивідуальний підхід до учня – один із наших наріжних принципів.

Але що саме ми розуміємо під цим? Хочемо поділитися з вами нашим баченням.

приватна школа Київ

Індивідуальний підхід у школі Mainstream School – це не просто педагогічний принцип, це конкретні та суттєві можливості:
? навчання в групах до 7 чоловік у форматі «круглого столу» , що забезпечує концентрацію як уваги вчителів на кожному учні, так і уваги та сил учнів на конкретних темах і завданнях, а звідси ?
? невеликі об’єми домашніх завдань (часом – їх відсутність), які необхідні лише для закріплення вивченого, адже протягом навчального часу учні досконало заглиблюються в матеріал;
? наші вчителі одночасно є коучами, які вивчають спрямованість особистості учня та допомагають найкраще її проявити, стимулюють та навчають самостійній мотивації, сприяють у виборі та підготовці до бажаного напрямку подальшої діяльності, а найголовніше ?
? думка кожного учня завжди почута та має значення, що обумовлює сприятливе підґрунтя для розкриття талантів дітей, формування впевненості в собі та ініціативності.

Сподіваємося, ми з вами співпадаємо в думці, що індивідуальний підхід повинен бути обов’язковою умовою сучасного навчання ?