Мистецтво навчання не в умінні повідомляти, а в умінні збуджувати, будити, оживляти.

Адольф Дістерверг

Розвиваємо емоційний інтелект із Mainstream School!

Працюючи з дітьми початкової школи Mainstream в умовах реформування української освіти, важливо розуміти свої цілі і прагнення вчити дітей «по-новому».

Моє завдання як учителя навчити дітей вчитися, запалити їх інтерес та жагу до знань. У своїй роботі я спираюсь на досвід дітей, їх інтереси і запити в сучасному суспільстві.

Одним з ключових аспектів сучасної успішної людини є емоційний інтелект.

За визначенням, емоціійний інтелект (EI) — це група ментальних здібностей, які беруть участь в усвідомленні та розумінні власних емоцій і емоцій оточуючих.

Розвиваємо емоційний інтелект із Mainstream School!

Я вважаю, що це також стійкість, добробут та психічне здоров’я учнів.

Розвиваємо емоційний інтелект із Mainstream School!

Тож які стратегії підтримують емоційний інтелект у учнів нашої школи?

? «Ранкові кола» з метою створення позитивного середовища навчання, сфокусованого на потребах та інтересах кожного учня.

Правила класу, розроблені учнями під керівництвом учителя, сприяють вирішенню етичних проблем, що можуть виникати в навчальному закладі. Діти, дотримуючись принципів, які вони розробляють для класу, демонструють відповідальність і незалежність.

«Розвиток соціально-емоційних компетентностей ХХІ століття», за програмою позитивного розвитку Lions Quest, з метою допомогти учням розвинути життєві компетенції та громадянські якості в безпечному, турботливому і стабільному середовищі.

«Куточок настрою» дає можливість створити позитивну робочу атмосферу в класі

? Використання на уроках різних матеріалів (настільні ігри, маніпулятивні матеріали, природний матеріал, пластилін тощо).

? Використання різноманітних ресурсів: відео-аудіоматеріали, зображення, графічні дизайнери, тексти різних стилів і жанрів.

? Максимізація вибору учнів способів виконання завдання та оцінювання.

? Підтримка індивідуальних проектів учнів.

Когнітивні завдання згідно з таксономією Блума (знання, розуміння, застосування, аналіз, синтез, оцінювання).

Розвиваємо емоційний інтелект із Mainstream School!

Наша приватна школа надає можливість кожному учню обрати власний вектор навчання та сприяє саморозвитку дитини й поза шкільними стінами.

Якщо ви шукаєте мотивуючу та комфортну атмосферу для результативного навчання, то ми вже зачекались вас у Mainstream School!