Державна чи платна початкова школа?

Обираючи загальноосвітній заклад для дитини, потрібно звертати увагу не лише на обіцяний рівень знань та відгуки знайомих. У більшості випадків найкращий варіант – приватна початкова школа.

На жаль, досить часто батьки враховують лише віддаленість школи від дому, і віддають першачка до найближчого закладу. Економія часу та витрат не варта того, щоб жертвувати якістю освіти, особливо – початкової. Адже саме у віці 6-11 років найбільш інтенсивно та швидко розвивається дитяча увага, уява, пам’ять, емоційна та інтелектуальна сфери загалом. Середовище, у яке потрапляє першокласник, відіграє вагому роль у його адаптації до нового соціального статусу – школяр.

Зазвичай платна початкова школа забезпечує ідеальну атмосферу для навчання та активного відпочинку, розвиваючих цікавих занять та спілкування із однолітками. В таких освітніх закладах готують до дорослого життя майбутніх підприємців, урядовців, керівників чи талановитих представників творчих професій. Основна ціль педагогічного колективу сучасного типу – дати кожній дитині той рівень знань, прищепити їй ті навички та уміння, котрі дійсно допоможуть у майбутньому забезпечити високий рівень життя.

Учні приватних шкіл початкових класів ще з раннього віку не бояться публічних виступів, вміють правильно формулювати свої думки, генерувати та презентувати цікаві ідеї. Адже знайомства із базовими дисциплінами обов’язкової шкільної програми недостатньо для того, щоб ставити цілі та досягати їх, вірити у власні сили. І від того, наскільки рано дитина зрозуміє, що світ дружелюбний, а можливості для неї – необмежені, тим швидше вона зможе досягти успіхів у дорослому віці.

Приватна початкова школа: переваги та особливості навчанняПереваги приватної початкової школи

Приватні школи початкової освіти відрізняються від державних численними перевагами. Звісно, навіть комунальна установа може забезпечити учням належну освіту, адже багато чого вирішує професіоналізм вчителів та їхнє ставлення до роботи. Однак існує декілька позитивних сторін, властивих саме приватним навчальним закладам.

  • Моніторинг успішності кожної дитини в динаміці, без порівняння з однокласниками.
  • Інноваційні методики, сучасна матеріально-технічна база.
  • Навчання у малих групах.
  • Комфортні умови, чистота, нові меблі та якісне харчування.

Ціни у приватних початкових школах цілком аргументовані, якщо врахувати додаткові, часто приховані витрати при вступі у державні заклади. Та в першому випадку усі витрати вказані в договорі, тому ви чітко розумієте, за що платите. А враховуючи те, що більшість приватних навчальних організацій закривають питання гуртків, секцій, корисного дозвілля та придбання підручників, приватні початкові школи – кращий вибір турботливих та завбачливих батьків.

Більше 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою

І Ваша дитина може бути серед них!