Переможець 🏆 1 місце – Поєнко Вадим

💥Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування -💥

З 19 по 22 травня в Переяславі відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування, у якому переміг учень Mainstream School- Поєнко Вадим, учень 8 класу🏆

Спортивне орієнтування – вид спорту, у якому учасникам за допомогою спеціальної карти й компаса потрібно якнайшвидше подолати невідому їм до цього дистанцію. Вони мають відвідати певну кількість контрольних пунктів, які розташовані на місцевості. Результати визначаються за часом проходження дистанції або за кількістю набраних очок.

Для дотримання правил кожному спортсмену на палець кріпиться електронний чип, через який він відмічається на старті, контрольних пунктах, «електронних станціях» та фініші. Програма зчитує сигнал і передає результат в онлайн-систему. За перебігом змагання в режимі реального часу можуть слідкувати й судді, і вболівальники. Навіть перебуваючи вдома, родичі атлетів можуть спостерігати, який результат у цю хвилину мають учасники.

Випробувати свої сили до Переяслава приїхали 19 команд, які представляли 485 спортсменів з усіх областей країни. У перший день вони змагались на спринтерських дистанціях на території музею просто неба. У наступні три дні змагання відбувалися в урочищі Козинські горби – учасники долали середню, довгу дистанцію (16 км) та естафети.

Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування - World Orienteering Championships

Вітаємо нашого переможця.
Пишаємось та бажаємо ще більше перемог😊

Більше 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою

І Ваша дитина може бути серед них!