Бровари. Як знайти школу нового формату в серці міста?

«Лісовий квартал» у Броварах – якісна освіта для учнів середньої та старшої школи.

Ми знаємо, як складно шукати варіанти гідної освіти в Києві, а потім щоранку прокидатися на годину раніше, аби встигнути до першого уроку. Тому створили комфортний навчальний простір просто у Вас під боком!

Модернізований житловий комплекс «Лісовий квартал» у Броварах прийняв у свої стіни філіал приватної школи Mainstream School на чолі з людиною, яка точно знає, що потрібно сучасним дітям!

Мене звати Наталія Козар, і відтепер я – щаслива директорка Mainstream School у місті Бровари!

Мій досвід – це 10-річний шлях практичного психолога, моє прагнення –  щасливі діти та їх батьки. Я постійно навчаюся, аналізую розвиток і потреби людини в світі. Також я захоплююсь дослідженням сучасної дитячої літератури.

Мій досвід, знання та палке бажання дозволяють мені завжди знаходити спільну мову з різними дітьми та виховувати моїх двох синів-близнюків. Тож можу запевнити: в моєму арсеналі безліч оригінальних сценаріїв та програм розвитку, виховання, навчання та дозвілля дітей у школі.

Mainstream School у серці міста Бровари!

Таким чином я вирішила взяти на себе відповідальність та активно розвивати цінності Mainstream School.

Ми впевнені, що в XXI сторіччі час змінювати стандарти  навчання. Віримо в потенціал нового покоління та в унікальність особистості кожної дитини.

Безумовно, наша приватна школа орієнтована на високу якість освіти: команда експертів гарантує високий рівень знань кожного з обраних предметів, підготовку до вступу з високими балами не тільки до українських ВНЗ, а й до іноземних навчальних закладів. Втім, у нашій приватній школі Ваша дитина не буде стомлюватися від несвідомого завчання предметів, суворих консервативних правил та недоцільної інформації.

Наша мета – це випускник Mainstream School, який відповідає не тільки державним стандартам навчання, а й потребам сьогочасної успішної людини. Ми створили особливе освітнє середовище, де нікого не оцінюють за соціальним статусом, мовою чи конфесією. Важливими є тільки персональні якості наших учнів, на основі яких ми будемо розвивати їх здатність до самоорганізації, самонавчання, взаємоповаги в атмосфері доброзичливості та теплоти, в надихаючому та мотивуючому спілкуванні.

Шановні батьки, буду дуже рада, якщо Ви та Ваші діти оцінять усі переваги нашого формату навчання! Ми нікого не залишимо байдужими!

До зустрічі в Mainstream School у місті Бровари!