З кожним роком в Україні відкривається все більше приватних шкіл, так званого «альтернативного» формату. Та далеко не всі діти та батьки залишаються задоволені якістю освіти.

У нас немає відповіді, чому очікування не співпадають з реальністю.

Але ми точно знаємо, в чому полягає інноваційність формату Mainstream School.

Спробуємо виділити лише принципові моменти, які вирізняють нашу приватну школу.

Частная школа Киев, Предпринемательство

? Ми є ліцензованим навчальним закладом. Це означає, що ми самостійно проводимо атестацію учнів та маємо право видавати атестат про повну загальну середню освіту.

? У Mainstream School вже є своя історія та випускники, якими ми пишаємось.

? Усі наші учні демонструють позитивну навчальну динаміку та підвищення вмотивованості щодо освіти в широкому сенсі, тобто наші учні цікавляться не тільки обраними предметами, але й відкриті до нових знань та вмінь.

? Якість та результативність підготовки учнів до ЗНО – наша особиста відповідальність. І без хибної скромності скажемо, що ми в цьому – профі.

? І останнє в переліку, але далеко не останнє по суті – ми забезпечуємо можливість отримати подвійний атестат про середню освіту України та США!

Це, звичайно, лише вершина айсбергу. За наведеними пунктами стоїть професійна команда та не один рік наполегливої праці, перешкод та перемог. А в основі – любов до своєї справи та бажання забезпечити дітей насправді якісною освітою?

Якщо формат Mainstream School відгукується в вас радісним передчуттям, то не сумнівайтесь – це perfect match! Ми з вами співпали! Гайда знайомитися!