Бізнес-курс за шкільною партою: що це і навіщо потрібно?

Бізнес-освіта для школярів полягає у комплексному розвитку особистості. На перший погляд може здаватися, що метою такого навчання є підготовка дітей до заробітку грошей на власній справі. Насправді це не зовсім так. Школярам прищеплюють підприємницький погляд на життя, що допомагає їм у майбутньому вирішувати важливі питання ефективно та самостійно.

Більшість приватних шкіл пропонують бізнес-курси за шкільною партою. Так діти мають змогу отримати такі знання, уміння та навички, яких традиційна система освіти у нашій країні дати школярам не може.

бізнес курс за шкільною партою

Не кожен повинен відкривати власний бізнес, однак кожна людина заслуговує на високий рівень життя, улюблену роботу, можливість самореалізуватися, розкривати і використовувати свої таланти. Щоб підготувати дитину до успішного життя у сучасному світі, варто потурбуватися про доступ до бізнес-курсів для школярів.

Що можна віднести до бізнес-навчання?

  • Організація власної справи, створення унікальних проектів та генерування ідей.
  • Фінансова грамотність, розуміння важливості наявності збережень та інших аспектів управління фінансами.
  • Планування, постановка цілей, тайм-менеджмент, продажі та маркетинг, аналітика, інші складові побудови успішного бізнесу.
  • Формування самостійності, відповідальності, позитивного ставлення до конструктивної критики, доброзичливості і комунікабельності.

Останній пункт тісно пов’язаний із soft skills. Йдеться про особистісні навички, яким, на відміну від професійних, у школах виділяється значно менше уваги. Бізнес-навчання для школярів передбачає формування цілісної та самодостатньої особистості, котра уміє відстоювати свої погляди, правильно висловлювати думки і доносити до аудиторії суть власних проектів, здійснювати самоаналіз та розвивати свої сильні сторони.

Застосовуючи настільні бізнес-ігри, читаючи книги про підприємництво та спілкуючись із успішними підприємцями, вчителі навчають дітей мислити позитивно, бути активними та цілеспрямованими, відповідальними та сміливими.

Більше 30% випускників школи отримують атестат з відзнакою

І Ваша дитина може бути серед них!