Як вибрати школу для першого класу?

Батьки, які розуміють різницю між державними та платними навчальними закладами, мало не від народження дитини думають про те, як вибрати школу для першокласника серед приватних варіантів.

Вибір школи для першокласника – це важливе рішення, яке може суттєво вплинути на навчання та розвиток дитини. Існує кілька основних критеріїв, які слід враховувати перед записом майбутнього учня.

  • Навчальна програма. Вона повинна охоплювати всі обов’язкові дисципліни та належним чином готувати школярів до здачі ЗНО, а у приватних школах ще і до вступних іспитів закордонних університетів.
  • Репутація школи. Перед тим як вибрати школу для першого класу, почитайте відгуки батьків, прийдіть на день відкритих дверей та зустріньтеся з директором та вчителями.
  • Фінансові питання. Не порівнюйте озвучені різними школами ціни, натомість проаналізуйте, що входить у вартість. Чудово, якщо сума включає усі витрати, такі як підручники, канцелярію, інші шкільні матеріали.
  • Додаткові можливості. Врахуйте, чи пропонує школа STEM-освіту, спортивні програми, мистецькі проекти та ін.

Ці критерії допоможуть вам зрозуміти, як вибрати школу для дитини незалежно від її віку. Що стосується саме першокласників, то для них найважливішою є атмосфера доброзичливості та турботи. Дитина має відчувати, що школа – це її другий дім, де вона завжди буде почутою, де її потреби враховують та приймають.

як вибрати школу для першокласника приватна школа

У якій школі першокласнику буде цікаво?

Ще один аспект, що підказує, як вибрати школу, це прозорість та інформаційна відкритість. Заклад повинен мати статус і ліцензію на право провадження освітньої діяльності. Класні кімнати повинні бути комфортними для найменших учнів – це стосується і парт, і дошки, і зони відпочинку.

У школі нового формату Mainstream School (Київ, Печерськ) є додаткові заняття і розвиваючі заходи, що урізноманітнює шкільне життя та мотивує до пізнання світу. Важливо, щоб навчання у першому класі відбувалося без надмірного психологічного навантаження. Вчителі допомагають дитині адаптуватися до нового графіку дня, роблять все необхідне, щоб школяр полюбив вчитися.

У першому класі та наступні кілька років дуже швидко розвивається пам’ять, уява, мовлення, і ін. При цьому ігри не відходять на задній план, вони все ще потрібні, як і рухливі заняття. Ці вікові особливості також враховуються педагогами нашої школи.

Запишіться до нас на тестовий день, щоб зробити правильний і обдуманий вибір школи для дитини. Mainstream School у Печерському районі Києва запрошує майбутніх першокласників та їх батьків.