Найкращі приватні школи Києва

Рейтинг приватних шкіл оновлюється майже щороку, адже з’являються нові навчальні заклади, зростають вимоги до освіти та до організації дитячого розвитку і позашкільних розваг. Наша підбірка базується на рекомендаціях батьків та загальних рейтингах.

  1. Mainstream School – школа нового формату, що спрямована на ранню профорієнтацію та вивчення іноземних мов і важливих додаткових дисциплін. Учні можуть дистанційно навчатись з вчителями канадської школи HANSA та німецького освітнього закладу Humboldt-Institut.
  2. Інноваційний ліцей I-School. У процесі вивчення всіх дисциплін практикується дизайн-мислення та соціально-емоційне навчання . Педагоги застосовують освітні програми «Інтелект України», «Росток» та «НУШ», нейробіку, а також TED-формат виступів.
  3. Clever School дає можливість брати участь у міждисциплінарних проєктах. Персоналізований вектор розвитку, спортивні і творчі гуртки та інші переваги сприяють всебічному розвитку школярів.
  4. Педагоги ліцею «Атлантика» зосереджені на розвитку емоційного інтелекту та екологічної свідомості.
  5. «Атмосферна школа» пропонує дистанційну освіту, майстер-класи з експертами, індивідуальний графік занять, підготовку до НМТ та ЗНО і профорієнтаційні курси фінансів, бізнесу, маркетингу.
  6. У STUDY Academy High School навчання відбувається за міжнародними стандартами згідно з двомовною кембриджською програмою. Важливою складовою є навчання програмуванню, зокрема використання ІТ-технологій під час вивчення різних дисциплін.
  7. Учні гімназії «Спільношкола» мають чіткий і збалансований графік дня. Присутня проєктна робота, заняття з айкідо та навіть піжамні вечірки на дозвіллі.
  8. У приватній школі Capital Union School математика викладається за технологією «Росток». Вже з молодшої ланки школярі вивчають англійську мову, програмування, основи бізнесу та маркетингу.
  9. Новопечерська школа можливість отримати канадський диплом через інтегровану Blended Program. Програма включає розвиток лідерських навичок, волонтерство та профорієнтаційні заходи для становлення особистості.
  10. У ліцензійній школі повного дня «Холлі» поглиблено вивчають англійську мову, зокрема, є мовний клуб для покращення розмовного мовлення. Групи не мінімальні, але і невеликі – від 12 до 15 дітей у класі.

Рейтинг шкіл приватних київ 2024 2025, приватна школа

Переваги Mainstream School

Mainstream School розташована у Печерському районі Києва. Тут школярів готують до ЗНО та до вступних іспитів закордонних університетів. Для випускників відкрито безліч можливостей, вони можуть розвивати свою кар’єру як в Україні, так і закордоном.

На відміну від багатьох шкіл, у тому числі приватних, навчання проводиться у малих групах (не більше 7-и осіб). Кожен учень має змогу висловити свою думку і задати питання, і ми вважаємо, що це одна з найважливіших умов якісної освіти.

Розвиток особистості включає у себе різні напрямки, такі як організація власної справи, акторське мистецтво, підприємництво, вивчення кіно та архітектури. Знання і навички з програмування та IT отримує кожен учень. Про те, що якість освіти дійсно на міжнародному рівні, свідчать успіхи випускників, більше 30% яких отримують атестат з відзнакою.