Про навчання закордоном та підготовку до вступу в іноземні ВНЗ

Навчання за кордоном – мрія багатьох учнів та їхніх батьків. Вища освіта за кордоном є привабливою для абітурієнтів, які хочуть отримати глибокі знання, міжнародний досвід та нові можливості для розвитку.

Здобуття вищої освіти в іноземному ВНЗ зазвичай має кілька суттєвих переваг.

  • Студенти отримують можливість перебувати у міжнародному середовищі, де вони зустрічаються з ровесниками різних національностей і культур. Це дозволяє їм розширити свій кругозір, покращити міжкультурні навички та стати більш толерантними.
  • Про навчання закордоном також відомо те, що у США, Канаді, Німеччині та деяких інших країнах якість вищої освіти є надзвичайно високою. Отримання освіти у таких країнах може дати студентам доступ до передових технологій, кращих викладачів та ресурсів.
  • У багатьох випадках за кордоном є більший вибір спеціалізацій та програм навчання, що дає студентам можливість глибше вивчати та розвивати свої інтереси та таланти.
  • Дипломи вищої освіти отримані за кордоном часто мають міжнародне визнання, що може забезпечити випускникам більші можливості для працевлаштування та кар’єрного зростання у різних країнах.
  • Під час навчання за кордоном студенти зазвичай встановлюють широку мережу міжнародних контактів, що може бути корисним для майбутньої кар’єри та професійного розвитку.

Програми підготовки до вступу у закордонні ВНЗ включають вивчення іноземної, часто – з носіями мови. У приватній школі Mainstream School (Київ, Печерськ) вона проводиться українською, англійською або німецькою мовами.

Навчання за кордоном після школи, приватна школа київ

Якою має бути підготовка до навчання за кордоном?

Наші педагоги готують учнів до ЗНО в Україні і чудово розуміють, що це важливо, але сучасним школярам потрібно більше. Завдяки належній підготовці випускники здобувають атестати про повну загальну середню освіту Америки і згодом без проблем отримують стипендію у ВНЗ США.

Для того щоб майбутнє школярів було дійсно перспективним, ми дбаємо про можливість дистанційного навчання з вчителями канадських (HANSA) та німецьких (Humboldt-Institut) шкіл, забезпечуємо комплексний супровід при навчанні у Америці. Розроблено спеціальну програму з індивідуальним розкладом уроків, щоб бажаючі могли поєднувати навчання згідно зі стандартами України та США. Цю програму Mainstream School можна проходити навіть учням інших шкіл, виділивши на підготовчі курси до вступу в ВНЗ за кордоном другу половину дня.

Запрошуємо у Mainstream School – приватну школу у Печерську (Київ). Ми поважаємо індивідуальність кожної дитини та закладаємо для своїх учнів фундамент щасливого майбутнього.