День відкритих дверей у Mainstream School: 4 години важливих запитань і практичних відповідей

Щороку в альтернативному освітньому закладі Mainstream School проводитиметься день відкритих дверей. Насамперед – для дітей 12-16 років, які мають змогу дізнатися про наші методики, рішення та підходи. Вони зможуть побачити навчальний процес зсередини, і зрозуміти, що освіта – це цікаво, а не лише одна необхідність.

Дату та день проведення заходу ми прописуємо на цій сторінці заздалегідь, щоб ви змогли забронювати місце для себе та своєї дитини. 

Проведіть свій час з користю, зереєструйтесь на день відкритих дверей в нашій приватній школі!

Залиште заявку, ми зв’яжемося впродовж дня!

  Ми чекаємо на дітей, батьків і всіх тих, хто розуміє, що якість освіти на сьогодні – винятковий привілей приватних шкіл.

  На заході обговорюватимуться насамперед особисті питання, що хвилюють учнів:

  
  
  День відкритих дверей, приватна школа Київ, ціна

  Раніше вважалося, що вчитися потрібно більше. Але час показав недоліки цієї загальної схеми. Потрібно просто вчитися ефективно – у той час, у тому місці, де відчуваєш затишок, зацікавленість і повагу до своєї особистості, що формується. Альтернативна приватна школа в Києві Mainstream School є тим місцем, де корисне поєднують із приємним, практику з теорією, залишаючи дитині час на відпочинок та особисте життя. Наші педагоги вважають це єдиним правильним шляхом до досягнення високих результатів в освіті, кар’єрі, житті. А як вважаєте ви? Приходьте і діліться своєю думкою.

  Бажаєте дізнатись про профільні класи, можливості отримання сертифіката США, профорієнтацію та багато іншого?

  Залиште заявку, ми зв’яжемося і розповімо докладніше про програму дня відкритих дверей